Piaggio X9 (2002)

Vlastník mokomido
Vloženo 18.9.2010
Aktualizováno 4.10.2017

Údržba po zimě a příprava na novou sezónu

Vloženo: 29.03.2011, Uskutečněno: 29.03.2011, Stav tachometru: 23758 km, Zhlédnuto: 87x

Údržba po zimě a příprava na novou sezónu
Po loňské sezóně si skutr zasloužil celý projít a zkontrolovat . Promazány ložiska ,vyměněn olej , rozebrán variátor .
Válečky ve variátoru by ještě nějaký km snesly , vyměněná kontrastní pružina /malossi-bílá/,řemen se mi zdál jako nový tak ho ještě skusím jednu sezónu ponechat , případně vyměním až bude třeba /je to chvilková záležitost/. Zato povolit variátor je záhul , bez spec.nářadí bych se do toho příště nepouštěl .
Po zkušebním projetí cca 50km se mi zdá větší záběr od spoda . Max. rychlost 176 km/h . 130km/h tam je hned - na maximálku to jde pomalej . Bude to chtít doladit válečky .

mokomido (0) napsal 14.04.2016 v 04:07

Dá se to tak říct,ale rád pro ženu synovi 6ku ZZR i XJR 1200 dle nálady.Prostě od každého něco...

jarolim (19) napsal 14.04.2016 v 02:01

Ono ja u skutra vymenil valecky a ocistil celisti na spojce, vymenil perka na celistech(protoze jsem je zkurvil) a skutr lital jako dabel.Pak teda sel do sveta ponevadz stejne stal pod plachtou za stromem.Jelikoz jsem jezdil uz na motorce.U tebe je to koukam opacne.Z motorky na skutra.