Aprilia Tuareg Wind 350 (1990)

Vlastník Jakub
Vloženo 10.4.2006
Aktualizováno 16.12.2012

Tohle byl můj první 4-takt před RF900, prodal sem jí asi před dvěma rokama a před tím sem s ní odjezdil dvě sezóny. Vzpomínám na ní rád proto si jí sem zase dávám do DB. Měla perfektní zvuk - laďák samo-domo, ale super. Spotřeba kolem 5 litrů, jezdila kr

První dojmy - Prodano Prodano Prodano

Cesty: Projeli sme toho s ní dost, nejdál Slovensko

Další info: Lepší fotky sem už bohužel doma nenašel. Doufám že nynějšímu majiteli slouží dobře.

EngelKulicka
EngelKulicka napsal 18.07.10 v 16:27

Tuareg super mašina.Jsou pěkný všechny.

spooner
spooner napsal 21.10.07 v 17:42

teda ta tvole barva byla pěkně sladěná, ale já dávám přednost jedný barvě. Ale to RFko co máš je fakt nádherný. Sem z prahy, jel sem ho koupit někam k Liberci. Klučina byl docela férovej, tak si myslym, že mě snad neošidil (-: Jinak tuareg je na tom suprově. jezdí jak z partesu, akorát mu utíká olej asi pod hlavou, něco s tim budu muset udělat. Boužel, víc fotek zatim nemám, ale snad budou.

Jakub
Jakub napsal 15.10.07 v 21:45

to spoon: zdarec no nekecej....nedavno se mi v okoli objevila byvala Jawka. jak je na tom tuareg? fotky mas? odkud jsi?

napsal 19.09.07 v 19:37

Ty jo, to je moje nynější mašina. To je hustý s čim se tady člověk nesetká, koupil sem jí od klučiny z turnova, ten jí nechal přestříkat. Ale ten červenej had na čele tomu zůstal. Je to supr stroj.

Zdenek1971
Zdenek1971 napsal 15.04.06 v 22:13

Čus.Možná bych se,být tebou vrátil zpět k enduru,vzhledem ke kvalitě našich komunikací ,ale samozřejmě je to tvoje věc.Jinak aprilka je pěkná a ta fotka s tím nákladem je bomba .Jinak jsem byl příznivcem silničnich,ale od doby co jsem se projel na enduru,tak bych už neměnil.Hodně šťastných km.