Malaguti Firefox 50 F15 (2003)

Vlastník david......
Vloženo 15.9.2010
Aktualizováno 13.10.2010

jeto malaguti f15 v menším tuningu planuju este motor jako valec klika a td ...

fuk stage6 proleprika chrom.spojka stage6 torque.variator motoforce racing.přední polomneřice stage6 racing filtr stage6.přední zadní destičky stage6 racing.dowhill řiditka str8.představec str8.nakopavačka str8.zatka převodoveho olejestage6.gripy hebo modre.podložka pod tlumič stage6 bíla kontra malossi valečky stage6 3g.žlute pružinky ve spojce naraku racing. str8 f1 zrcatko. další veci budou přibivat jeto drahej koniček no :)

plisek2216
plisek2216 napsal 04.03.11 v 21:19

paradni skutřík

david......
david...... napsal 15.12.10 v 11:29

dík moc jj jedeto vklidu dostačujemito jen škoda žeho ted neviužiju kawu sem prodal takže ted čekam na new raptora takže o scoot se ted moc nezajimám .

crasherx
crasherx napsal 09.12.10 v 16:27

Skůtry moc nemusím, ale tendle je vychytané a nadupané. Ten už asi aji jede co? Tož hodně srandy, 10b no a ať šlape!

david......
david...... napsal 29.09.10 v 19:12

nojo ja umím na dešti nwn cosel bal pořad jinak kdysa pujdem projed co ???

Henrych
Henrych napsal 29.09.10 v 19:07

Vcera jsem byl u davida a sli jsme jezdit na skutru tak mne vezl po 1 a to jsem mel jen mikinu a ksiltovku dest ja prase a ted vul co nejrychleji ja pomali slepy prvni zatacka to naklopil jak prase ja hovno v trenkach,2jizda tak to mne pujcil uz konecene prilbu kazda zatacka klopeni ja v gatach hovna rozetrite tak mne to pucil z mojim talentem jsem potkal policajty kdyz jsem mu to rekl jel kdesi doprdele k jakesi stodole.jak odjizdel drifty jak svin,no proste SNIM NEJEZDETE NE PRDEL FAKT BRUUTUS