renocar_unor

Honda CB 750 (1979)

Vlastník polosik
Vloženo 15.9.2010
Aktualizováno 27.7.2011

Krásná klasika,která mě už stála hodně času a peněz.Ale nestěžuju si.

O téhle motorce jsem snil už v osmé třídě základky,takže ještě za komančů( 1989).No a v té době jsem byl rád, že můžu jezdit na mustafu. Až o mnoho let později(2008) mě zaujal polský inzerát.No a slovo dalo slovo a už jsem si proni jel do Stolowy Woly.Byl řijen a celou cestu chcalo a chcalo,tak ze skušební jízdy nebylo nic,takže jsem kupoval zajíce v pytli.
Motorycky docela ušla a vzhledově to taky docela šlo,ale hlavně cena byla slušná chtěl za ní24000tis. nakonec ji nechal za21000tis..Tak se hodila na vlek a jela snáma dom.

No a tady doma to začalo,šílený problémy s přihlášením.S Polska už žádnou motorku.
A pokračujem,vždy po 50km chcípla-závada dobíjení,v servisu řekli ať ji prodám a koupím něco novějšího, to mě docela namíchlo tak jsem to vzal zgruntu.
Komplet celá rozborka-opískování a lakování rámu a kyvky.
NOVÉ:rozvodové řetězy
rotor podruhý
pneu zadní Metzeler-spokojenost
řetězovou sadu
štítky na boční kastlyky
no a nakonec komplet výfuky se svodama.
Tohle všechno bylo potřeba udělat aby vypadala tak jak vypadá.Nebylo to všechno najednou,šlo to pomalu a postupně.
Teť se na ní dá už docela pěkně pohodlně jezdit i když do zátáčěk se musí přěmlouvat a v ostrejch tahlejch se trošku vlní,ale to je to krásný aspoň si nepřipadám jak na traverze.
Tak zatím spokojenost.

Doufám že se bude líbit???

Pro všechny komu se nezdaj ty červený vyfuky,tak ať se pořádně koukne na čtvtou fotku.
Červený byly na mašině,když jsem jí koupil.
Lepší fotky dodám ,zatím se všechny mějte.
===
---
Přidávám konečně nový fotky.

jasánek67
jasánek67 napsal 20.04.15 v 19:23 10b.

Stále krásná klasika. Přeju hodně šťastných km. 10b.

p.epanica
p.epanica napsal 09.04.15 v 19:42 10b.

Ať Ti dělá jen radost ...

justyn
justyn napsal 14.12.13 v 11:54 10b.

Zdravím moc pěkná sousede At ti dělá samou radost na cestách Jasných10b

milalof
milalof napsal 06.08.12 v 13:22

Je nádherná, jednou jsem slyšel na youtube zvuk této starší verze a lepší, než u RC42. Možná nejlepší vůbec. Ta bude sloužit dlouho už abych si ji mohl prohlídnout na nějakém srazu.

LiborL.
LiborL. napsal 30.11.11 v 13:42

Zase jedna co má duši . Jen tiše závidím, že už ji máš hotovou, mě něco podobného zatím čeká. Nádhera Za 10b.