Yamaha XV 1100 Virago (1993)

Vlastník Forestier
Vloženo 8.9.2010
Aktualizováno 20.8.2013

Zatím si na sebe zvykáme a poznáváme se, ale byla to láska na první pohled Byla ve skvělém stavu, bez žádných velkých škrábanců. Jen mě mrzí, že takhle vyleštit ji už asi nikdy nedokážu

Motorka koupena od FIRMA:Rossimoto – Moto66 (Ostřešany) - Velmi dobré. Vše na čem jsme se domluvil, tak platilo. Po domluvě provedl i výměnu oleje a STK.

První dojmy - Na motorce jsem jel poprvé po 20 letech. První jízda ve mě spíš vyvolávala respekt, protože při sebemenším přidání plynu, jsem cítil její sílu, ale řízení i ovládání bylo v pohodě. Sice jsem slyšel, že se chopper hůře ovládá v zatáčkách, ale mě vyhovuje pomalá jízda.

Doplňky na motorce - brašny, třášně na rukojetích, přední rolka, rámeček SPZ, předkopy made in home, orlice na blatníku, pás s kapsou na nádrži.

Choppera jsem chtěl,kvůli radosti s jízdy, kocháním se přírodou a volností. ideální rychlost je pro mne 60-80 km/hod., ale vím, že když potřebuji rychle předjet, stačí vzít za plyn. Nejvíc jsem jel 145 km/hod. na dálnici, ale není to moc zajímavá rychlost na chopperu. Díky tomu, jak na něm sedíte a odporu větru je to spíš nepříjemné..a bez šátku přes pusu, máte o večeři postaráno

tepr
tepr napsal 20.08.13 v 14:35

Hezkej stroj jako nová 10b

fetsa
fetsa napsal 19.08.13 v 16:05

je nádherná hodně šťastných km a spokojený návrat.

starýludva
starýludva napsal 19.08.13 v 14:41

Parádní strojovna!Hodně šťastných kilometru bez poruch!

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 13.08.13 v 16:25 10b.

nádherná leštěnka gratulejšn

Krmi
Krmi napsal 02.04.12 v 11:52

Suprová motorka na které si dal její majitel moc záležet a na výsledek radost pohledět jasných 10b a pohodičku v jejím sedle a hodně najetých km měj se chlape