renocar_unor

Suzuki GSF 600 Bandit (2000)

Vlastník Nori
Vloženo 8.9.2010
Aktualizováno 8.2.2013

Klasický Naked Bike,nenáročná a velice příjemná motorka.

První dojmy - Jednoduché a intuitivní ovládání.

Bandita jsem pořídil v listopadu 2009 puvodně pro mojí manželku,jako její první bike.Dovoz Itálie,kromě zrcátek vše origo,krásný stav,najeto 38000km.
Takže jsem si myslel,že bude na jaře toužit po každé vyjížďce,ale ono houby.Pár krát parkoviště na naučení rozjezdu,jednou jediný krát pár km po opuštěné okresce a šmitec.Nenutím ji a tak Banďoura používám já do města místo skútru,občasné poježdění po okreskách,kde to mojí K9 šmakuje o dost míň a taky dokonce nás se ženou dovezl do Dolomit,přes Německo a zpátky.
Upravy:Vyměněny zrcátka za originální,plexi štítek Givi,nošič pro 3 kufry SW Motech,odnímatelné boční nosiče,kufry posloužili z eSVéčka,12 zásuvka a nosič pro GPS nebo mobil.
2010: Najeto 4000 km bez sebemenšího problému.
2011:500km,převážně po městě,nebo krátké vzdálenosti kolem komína.Štítek Givi odstraněn,neslušel klasickému naked biku.
2012::najeto necelých 2000 km,hlavně na jaře v březnu,kdy mé báwo pořád čekalo na nové sedlo.Stav tacho:44838km.
7.2.2013.Prodáno do jižních Čech.

vitagsx400r
vitagsx400r napsal 08.09.10 v 23:53

Taky koukám,že nevíš co dřív

sidar
sidar napsal 08.09.10 v 22:27

sakris, mel jsem se prihlasit driv. Kdybys ju koupil me, neslezl bych z ni Peknej cestovatel, 10b