Ducati Monster 600 (1995)

Vlastník monstrreno
Vloženo 6.9.2010
Aktualizováno 13.10.2012

právě jsem jí přivezl z Prahy takže nemůžu ještě nic napsat snad jenom to že přez zimu mam co dělat.Prostě rozebereme do šroubku a pomalu jí budu skládat do původního stavu.prostě MOC MOC PRÁCE.Pár kyláčků za sebou a můžu říct že se hodně rychle zvyká prostě paráda.Tak už jsem začal.Dnes jsem skoro dodělal štítek.Bohužel se mě nepodařilo sehnat štítek na nového Monstřika a tak jsem byl nucenej udělat kopito podle origo štítku a trožku mu přistřihnout křidílka.Teď mě čeká ho ještě potáhnout carbonovou folii a přidělat plexi.Tak a letos jsme dojezdil-Koleno v ortéze-mam po žížalkách Tak a začínáme s renovací-rekonstrukcí.Samolepy máme hotové nádrž a spol na lakovně a teď nás čeká vyškubnout motor a pokračovat...Vzhledem k tomu že venku prší a mašina stojí ještě v garáži a ne ve sklepě jsem se vrhnul na úpravu podsedlových plastů teda spíž výroba nových.Na ebay jsem oběvil že na Monstra 696 se prodávají carbonové kryty podsedlové části.A nápad byl tady vyrobit kryty zadního rámu podobné zadní podsedlové části Monstra 696...tak a právě jsem začal.Tak kryty na rám hotové pěkně v laku.Nádrž krovka kryty rozvodů přední maska vše již v laku,teď už jenom zadní kyvku kola rám a komplet lak je hotový.Teď už jenom velkej servis a můžem kompletovat.Motor je v servise a už se blíží kompletace!!!Výměna 99%šroubů za nerez.Tak a konečně začínám kompletovat.Elektrika skoro natažená,šrouby vyměněný a už se čeká jenom na motor a kola.Tak motor je hotovej,kola taky a můžeme začít kompletovat!!!tak už to máme na kolech HURÁ!!!

HOTOVO NAVRČENO!!!hurá projeto

tak už je to tu Bonbónek na dort je koupený.Bohužel musim počkat až dorazí z Itálie.Odrazka dorazila a je nalepená supr-bomba!!!

tak dorazlily páčky ,teďka je ještě dostat z Holanska do CZ
montáž nového tacháče

a samozřejmě nalepení nového tankpadu

KDYŽ VÁM NĚKDO NEDÁ PŘEDNOST

gamen
gamen napsal 07.02.17 v 17:33 9b.

sewa mozem jednu otazocku? idem menit motor no povodny bol 2001 a kupil som taky aky mas ty na foto, no na 2001 idu kable z alternatora na strane kde je spojkovy valcek a na tomto co tu mas ty idu kable kade, ves mi poslat nejake foto motora?? mesinger gamen gamenn dik

danny3716
danny3716 napsal 01.08.14 v 08:59 10b.

Proboha taková to byla krásná motorka a stačí chvíle ... Snad ta příští bude taky tak hezká držím palce Tolik práce a jeden blbec zničí vše

olin.uo
olin.uo napsal 05.08.12 v 20:33

No musela vypadat hezky... čistá práce a žádný takový ty hloupý kudrlinky... takže deset bodů a přeju víc štěstí na silnici!

jiri.nikl
jiri.nikl napsal 04.06.12 v 21:37

to mě poser,to je smůla... no hlavně že jsi to ustál ty

TheJessie
TheJessie napsal 05.04.12 v 17:47

Moc pěkná práce... klobouk dolů Jasných 10b!