Honda NTV 650 Deauville (2003)

Vlastník tatook
Vloženo 5.9.2010
Aktualizováno 10.2.2013

Už první cesta od prodávajícího - Plzeň - Olomouc 370 km naznačila, že to bude pohodlná a nenáročná motorka, tedy přesně to, co jsem hledal.

První dojmy - V první chvíli mě překvapilo, jak mě motorka dobře chrání před větrem a deštěm, výkon se mi zdál dostačující, mrzelo mě, že nemá ukazatel paliva. Celkově jsem byl ale velmi spkojený, protože užitná hodnota téhle motorky je skvělá.

4.9.2010 Rozhodoval jsem se poměrně dlouho mezi TDM, V Stromem a Deauvillem. Všechny vyzkoušel, projel a každá má něco do sebe. Nakonec rozhodla cena, pohodlí a servisní nenáročnost. Motorku jsem koupil ve velmi pěkném stavu, po servisu, nové pneu a dokonce s plnou nádrží. No - nekupte to. Přál bych si na staré kolena cestovat, nikam nespěchám a závodil jsem v životě dost, hlavní je, se vždcky ve zdraví vrátit . Zkušenosti zatím nemám, ale rád je budu postupně přidávat.
18.9.Dnes jsem se byl po obědě projet směrem k Pradědu. Ochrana před větrem je fakt skvělá, při jízdě v obci mě příjemně hřál "motor" na nohy. Asi jsem si teprve DNES, po týdnu, uvědomil, jak mám velké štěstí, když se můžu projet na motorce prosluněnými lesy, krásnými zatáčkami a na nic nemyslet. Prvních 1000km, průměrná spotřeba 4,89 l / 100km , spotřeba oleje 0 slovy nula - super, funguje to.
8.1.2011 Koncem listopadu jsem ještě stihl servisní prohlídku a výměnu všech náplní, kromě oleje-ten nechám až na začátek sezóny. Motorku jsem naleštil a zazimoval. Už aby bylo jaro .
12.3.2011 Kdo by odolal, když venku svítí sluníčko a ve stínu je už 10 stupňů. TAKOVÝ VEDRO .Než jsem si mohl vychutnat prvních letošních 90km kolem komína, musel jsem nejdřív pořídit novou baterii, protože ta stará v zimě "někam" odešla. Ale teď mám pocit, že Hondička startuje ještě než otočím klíčkem ve spínačce .
30.5.2011 Červenohorské sedlo, Jeseník a Zlaté Hory, krásné počasí a chvilkama i pěkná, nová silnice, super výlet.
12.11.2011 Poslední(asi) letošní vyjížďka. Motorku umyju, naleštím a zazimuju. Letos najeto cca 5000 km.
1.5.2012 Výměna svíček, a vzduchového filtru, pro mě - práce na celé dopoledne.
7.5.2012 Někdy před rokem touhle dobou jsme si s baťůžkem pořídili interkomy BT a jsme VELMI spokojeni. Všechno funguje jak má, na jedno nabití si můžeme povídat zhruba 7 hodin, což je vlastně celý den. Naše cestování se dostalo o další level výš.
13.8.2012 PRODÁNO, vlivem mnoha okolností. Na tuhle motorku budu rád vzpomínat a nedám na ní dopustit.

kuzmič
kuzmič napsal 06.12.11 v 15:54

Vsadil jsi na dobrou kartu
Já najel k dnešnímu dni 105 500km, takže jsem zvědav na napínáky rozvoďáků, jsou původní, stejně jako skoro všechno... Takže Ti přeju spokojenost a 10b.

Jarda-Bekr
Jarda-Bekr napsal 18.09.11 v 13:01

Konečně můžu objektivně hodnotit a je to jasná desítka

Bohunka
Bohunka napsal 01.11.10 v 18:04

Moc pěkná motorka hodně šťastných kilometrů

Guga
Guga napsal 20.10.10 v 15:42

Hm, hm, máš ji obzvlášť vyvoněnou

Doktor-VFR
Doktor-VFR napsal 09.09.10 v 19:58

Tak ať ti v pohodě slouží, měl jsem předchůdce, REVERKU, a bez větších problémů natočil 64 tis. km, DEAUVILLE na tom určitě je minimálně stejně.