Honda ST 1300 Pan European (2007)

Vlastník v.l.a.d.e.k
Vloženo 4.9.2010
Aktualizováno 22.7.2012

Tímto se dostávám k motorce, kterou jsem si vždycky přál. Velkou, okapotovanou, okufrovanou, pohodlnou, s vysokým plexi a kardanem.

9/2010 - mám ji týden, cca 400 km najeto. Pocity zatím následující - pro řidiče pohodlná mašina, spolujezdec má až moc místa, což mu kupodivu až tak nevyhovuje To snad pořešíme předěláním a zmohutněním zádové opěrky. Plexi v nejvyšší poloze funguje úžasně, žádné šumy v helmě, ale ticho a je krásně slyšet hvízdavý zvuk motoru. Byť má cca 300 kg, manipuluje se mi s ní lépe než s předeším V-Stromem (přičítám to nižšímu sedlu i těžišti). Motor tahá cestovatelsky plynule, a to v celém spektru otáček, žádné kopance. Snese i nižší otáčky, což je oproti předchozímu dvouválci příjemné. To ještě umocňuje "jen" pětistupňová převodovka. Není třeba tolik řadit jako s šestikvaltem, přitom na 5-ku mám při 120 km/h 4 tis. otáček. Kardan, el. ovládané plexi, el. ovládaný sklon světel a snad i rozumná spotřeba - ještě nezměřena, nestačil jsem ještě vyjet 29 l nádrž Toť prvotní postřehy. Jsem rád, že ji mám

12/2010 - tak tu spotřebu už vím, zhruba 5,7 ve dvou. Na podzim žádný problém, vše funguje, motka dělá radost. Nechám předělat zádovou opěrku, aby měl batůžek míň místa a nejezdil ze sedla dolů Jinak perfektní odklon náporu větru má i svoji nevýhodu. I na podzim mě bylo při jízdě docela horko

7/2012 - motorka prodána do dobrých rukou. Sloužila bez jediné chybičky. Z časových důvodů jsem ji nedokázal "ucestovat" a na jízdy kolem komína jí bylo škoda. U nového majitele by si to měla vynahradit Na moje krátká moto-odreagování postačí naháč. Je to CB 1300, paráda!

kuzmič
kuzmič napsal 02.07.12 v 20:07

Ahoj, taky musím ohodnotit 10ti body, protože jsem ji viděl o víkendu "naživo"
Mimochodem, příští Deauville sraz bude u nás, na východě, tak jste samozřejmě také zváni, oba tři

Ales600
Ales600 napsal 08.12.10 v 21:32

Krásná Honda a pořádnej cesťák ať slouží a posílám 10b

FIDO.
FIDO. napsal 15.11.10 v 19:49

nádhernej a suprově cestovní stroj. měl jsem tu možnost se svezt a říkám že tohle je luxus 10b.
a děkuji za slova chváli k mé akci pro handicapované

stumi
stumi napsal 26.09.10 v 13:10

Ahoj, tak koukám, že jste si přirostli k srdci a to je dobře, doufám, že bude hodně dlouho sloužit a najedete s ní spousty kilometrů. Měj se Michal z Bruntálu.

championn
championn napsal 23.09.10 v 14:17