Suzuki SV 650 (2005)

Vlastník Czawesz
Vloženo 3.9.2010
Aktualizováno 27.9.2012

Nádherná černo-černá mašina, prostě SV od Suzuki 8-)

Tak mám zase eSVéčko, sice to neni litr, ale 650 zatim stačí a taky trochu jede :)
S 2003jkou kterou jsem měl se to vůbec nedá srovnávat. K5 je prostě kočka s ďáblem uvnitř...

Ať si říká kdo chce co chce, pro mě jsou "esvéčka" nejhezčí motorky. Pěkně tvarovaná nádrž a pod ní nádhernej rám, dělený sedla, zužující se záď a charakteristický zadní světlo. No a když schodíte ten plastovej ocas, přidáte laďák a klín pod motor, tak je to prostě bomba. Lehká, ovladatelná a hravá mašinka s dvouválcovym motorem kterej dokáže udělat slušnej randál. Sice nebudete lítat 250 km/h, což se na našich silnicích snad ani nedá, ale za to si s ní užijete každou projetou zatáčku. Možná právě proto nebudu sám, kdo na ní nedá dopustit.

Ještě na ní musim dát pár věcí aby vypadala jak se sluší a patří. Padáky už jsou na svym místě, ještě se musí hodit do barvy zadní blatníček, dám tam kryty chladičů, čepičky a bude to nejspíš všechno.

No a protože jsou v okolí 3 eSVéčka, nebylo by špatný natočit nějaký menší videjko a udělat pár lepších fotek.. 8-)

xCharlie
xCharlie napsal 21.03.16 v 19:46 10b.

Parádní motorka 11/10. Nic jí nechybí, design boží, není co vytknout.

Sisina
Sisina napsal 14.03.13 v 07:56 10b.

Pecka Fakt nádhera, máš to za 10

Kozel_84
Kozel_84 napsal 07.01.13 v 08:27 10b.

Hodně pěkně udělaný SV, a ten MIVV - lahoda. Mám rád zvuk V2. Občas tě vidim projet kolem baráku.

Nickey
Nickey napsal 25.10.12 v 18:12 10b.

Je nádherná, 10b!

darbujanek666
darbujanek666 napsal 23.10.12 v 10:52

Nádherný SV .Prozraď prosím tě co je to za řidítka.