Yamaha XJ 600 (1998)

Vlastník LADIS007
Vloženo 29.8.2010
Aktualizováno 19.9.2013

Spolehlivá motorka (konečně 100% moje), nenáročná a na začátek dostatečně rychlá.

První dojmy - Splnily očekávání dané motorkou pro začátečníka.

Motorku jsem vybíral jako člověk, který se za posledních 8 let svezl příležitostně, takže byl čas na nový začátek na velké motorce. Zezačátku jsem začal vybírat klasicky mezi 500mi, nicméně později jsem stále více tíhnul k XJ600. Podmínkou byla koupě nahaté motorky.

Svoji novou XJ600 jsem na internetovém bazaru sledoval velmi dlouho, nicméně po další zlevnění jsme si plácli. Motocykl jsem vezl po vlastní ose (připomínám po X letech) z Mostu do Hradce přes chladnou noc, druhý den ihned na registračku a hurá jezdit.

Motorka (nyní po 3 měsících užívaní a nájezdu bohužel pouze cca 1500 km) byla dobrým výběrem. Je to jedno z nejhezčích XJ naháčů, jaké jsem kdy viděl (proto hned muselo být moej). Zatím je spolehlivá a fajná, problémem je, že je letos hnusné léto a navíc nemám moc času si ji užít.

Jediný velký mínus, který mašina má jsou starty po delší odstávce, ale dá se na to zvyknout

Už je pryč. Byla fajn.

cedavera
cedavera napsal 08.01.13 v 13:26 10b.

Super moc hezka holka

hondarebel napsal 07.09.10 v 17:02

Krasavica

Dr._Greenthumb
Dr._Greenthumb napsal 03.09.10 v 09:46

Zdar, měl jsem jí taky - to samý a pohoda mašina, akorát výkonově slabší. Bohužel tento důvod byl podnětem k přesedlání na 900 Hornet.
Ať ti sloučí, což bude, pokud jsi nesložíš. Tyhle motory jsou nesmrtelný

codyk
codyk napsal 02.09.10 v 08:14