BMW K 1100 LT (1999)

Vlastník jawadřevák
Vloženo 24.8.2010
Aktualizováno 27.4.2012

Vloženo: 02.08.2011, Uskutečněno: 02.08.2011, Stav tachometru: 104000 km, Zhlédnuto: 52x

Takže, jak jsem psal minule, to praskání pojistek nebylo po umytí, ale uvolněnou baterkou, ze který odpadla krytka + pólu a pak si to sem tam škrtlo. Měnil jsem zadní destičky. 500 peněz na internetu, nejsou origo BMW, ale tenhle typ na nich psaný byl. Brzdí dobře. Dál mě trápí, že motorka žere gumy. Metzelerka na zadku je po pěti tisících KO a přední vydrží ještě míň. A dál ještě větší problém, když je horko, tak ohřátá motorka zničeho nic začne kuckat, vynechávat, když jedu pomaličku, tak i zdechne. No a pak zase jede jako by nic. Dělá to jen za tepla, což letošní léto není až tak často. Budu muset asi navštívit servis s diagnostikou, aby zjistili jaký elektronický kurvítko tam zlobí. Mám bawora už rok, najeto cca 7000 km, (nezapsal jsem si stav tachometru při koupi, asi 97 000) a až na některý menší či větší (vynechávání) drobnosti, celková spokojenost. Těch sto tisíc se nezapře, olej si vezme a ty Holanský policajti s ní taky nezacházeli v rukavičkách. Co můžu chtít za 40 000 Kč.

• tak jezdím

máme třetího července a já konečně letos vyjel. Konstelace není dobrá, ze zadní gumy koukaj provázky, ale nevadí, že prý z jara přezuju. V marném očekávání jara jsem vyměnil olej a pak umřelo startovací relé. Než abych d

Vloženo: 04.07.2013
    Uskutečněno: 04.07.2013
  • STK

tak to mám za sebou, počet závad 0

Typ: Oprava
    Vloženo: 25.05.2012
    Uskutečněno: 25.05.2012
  • Přestavba na tandem

Došlo k přestavbě na tandem. Dlouho jsem sháněl sedlo a zadní prdelku. Neúspěšně, no ne, že by na e-bay nebyli, ale 100-150 euro + pošta za jeden díl, to sem fakt si lakomej. Takže došlo na můj "oblíbený" laminát. No poc

Typ: Oprava
    Vloženo: 25.03.2012