Kawasaki VN 800 (2000)

Vloženo 15.8.2010
Aktualizováno 26.11.2012

Kawasaki Vulcan VN 800 Clasic r.v. 2000

Motorka koupena od FIRMA:khmoto (Kutná Hora) - vše OK. Jednání profesionální

První dojmy - To je to pravé !!!

Tak jsem si konečně udělal radost a v dubnu koupil pořádný stroj. Kawasaki VN 800 Clasic jsem uviděl náhodně v KH MOTO (dovezenou z Belgie) a byla to láska na první pohled. Ačkoliv je motka rok výroby 2000, měla najeto jen 11000 km a vypadá jak vyvezená z fabriky. Zamluvil jsem ji a druhý den mě manželka vezla s přilbou do Kutné Hory. Domů do Vlašimi už jsem jel na mašině a od té doby jsem v pohodě najezdil 5500 km. Doposud jsem měl u mých motorek zkušenost, že po každé jízdě je třeba připravit stroj na další cestu. To u Vulcana neplatí. Zatím jen leju benzín, vybírám a s radostí montuju doplňky (plexi, brašny, fanfáry atd.). Je až neuvěřitelné, jak může být 10 let starý stroj bezproblémový. Jízdní vlastnosti jsou bomba, rychlost více než dostatečná. Jen jsem nějak rychle sjel zadní gumu. Přemýšlím, jestli nedat něco lepšího. Asi vyhraje Metzeler 880 Marathon. Nemáte někdo zkušenost? Taky přemýšlím o výměně řetězu za řemen. Ale to až v zimě.

babula
babula napsal 06.08.14 v 16:26 10b.

Moc pěknej stroj.Ode mě jasných 10b

dědoušek
dědoušek napsal 10.04.14 v 19:57 10b.

Tak kamaráde. Opravdu pěkný stroj. Hodně krásných kilometrů, vždy se šťastnými návraty. A třeba tě ta Kawinka doveze i s manželkou až sem.

skyair
skyair napsal 05.04.14 v 09:34 10b.

skyair
skyair napsal 05.04.14 v 09:33