Kawasaki Ninja 250R (2010)

Vlastník fleet.admiral
Vloženo 15.8.2010
Aktualizováno 15.7.2020

Prodej a konec

Vloženo: 15.07.2020, Uskutečněno: 15.07.2020, Stav tachometru: 2932 km, Zhlédnuto: 36x

Od té události s vykradenou garáží, pokoření třicítky věku a koupě kabrioletu už mě to do jedné stopy moc netáhlo. Málo zkušeností, málo nadšení, naproti tomu strachu čím dál více. Rozhodl jsem se tak Limetku pustit k němu, kdo si ji užije i cestováním, ne jen pohledem v garáži. Kupující bydlí nakonec poměrně blízko, tak svou krasavici snad ještě občas uvidím. Pro mě samotného se prodejem nejspíše uzavřela životní kapitola motocyklů. A jsem rád, že jsem ji otevřel. Jako řidiči v plechovce jsem k motorkářům tolerantnější, snažím se jim uhýbat a všemožně na ně brát ohled. Jestli si ale v budoucnu ještě něco motorce podobného pořídím, bude to spíše Piaggio MP3 nebo nějaký jeho nástupce.

• STK

Čas letí, kilometry ne. I tak jsem dnes prošel další STK, od té poslední najeto jen cca 100 km. Zároveň jsem objednal v autorizáku servisní prohlídku a pak půjde Limetka do inzerce. Nemám v sebe a hlavně v dnešní provoz

Vloženo: 03.08.2018
    Uskutečněno: 03.08.2018
  • Vykradená garáž

Tak na náš taky došlo. V neděli (24. 5.) zvoní telefon a vedlejší garážník mě upozornil na vybranou garáž - motorky nám s manželkou zůstaly (před nimi stálo auto), přišli jsme ale o kompletní výbavu a další věci. Pokud t

Typ: Havárie
    Vloženo: 26.05.2015
    Uskutečněno: 24.05.2015
  • Opava, Bohumín, Osoblažsko

Blíží se technická, a tak jsem se přes nedostatek času využil krásného počasí a za dva dny přidal 300 km. V pátek jsem první stovku vzal na obvyklou opavskou trasu k shellce, zpět netradičně ještě přes Bohumín. V sobotu

Vloženo: 27.07.2014
    Uskutečněno: 26.07.2014