Kymco Agility 50 (2009)

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 8 záznamů

GoodGod
GoodGod napsal 26.02.12 v 17:17

Děkuju Hani, tobě přeji to samé!

Haňula
Haňula napsal 25.02.12 v 19:31

Přeju spoustu pohodových km Hlavně s Kymčákama

jakattara
jakattara napsal 26.09.11 v 14:15

Tak se mi přeci jen povedlo přesvědčit "ženu" a už se čeká na silnější noty a Downtown, ale to už víš. A jsem za její rozhodnutí rád - miluji tu jednoduchost v řízení skutru .

jakattara
jakattara napsal 24.08.10 v 17:37

Ahoooj. Já jsem na tom podobně. Na Nimbus si nemůžu stěžovat, ale už se chystám na silnější noty a na příští sezóóónu bych chtěl nějakého choppera ... Tedy - být na mě, zůstávám u skůůůtrůůůů, ale mé drahé polovici se více zamlouvají choppery. A každopádně, přiznám se - já nejsem taky proti . Tak přeji hromadu gut najetých km jak na stejném, stávajícím přibližovadle tak na tom dalším, planovaném. CisFis a ať žije rock n´rooooooooll :)

wictor
wictor napsal 15.08.10 v 22:20

Díky, tak s většim obsahem se určitě na nějaký akci potkáme a pokud chceš zůstat u scoota a vlastně i kdyby ne, tak se mrkni na www.skutrforum.cz , kde i nějaký ty akce plánujem

GoodGod
GoodGod napsal 15.08.10 v 19:19

Wictore...nooo po pravdě se už dávno stalo!Už projiždím katalogy a uvažuju už co by mohlo být příští rok za novou mašinku Jinak ta Hondicka DN je NESKUTEČNÁ v té bíle barvě!NÁDHERA!

Tom.coki
Tom.coki napsal 15.08.10 v 18:29

Předpokladám, že ale časem ten řidičák rozšíříš a uděláme pořádnou jazdu

wictor
wictor napsal 15.08.10 v 18:28

Agilitka je dobrej pracant. Otázkou jen zůstává jestli tě to nechytne natolik, že co nevidět tu autoškolu stejně navštívíš Jinak pohodu na silnici