Kawasaki KX 450 (2010)

Vlastník Bunker
Vloženo 11.8.2010
Aktualizováno 29.10.2017

Uplně nova, koupena 10.8.2010 v MX shopu z Hodonina, zda se byt velice povedena

První dojmy - Oproti předchozí KTM jsem hned poznal jinou geometrii rámu, protože motorka se neochotně skládala do zatáček, ale zase na rozbitých rovinkách působila stabilně a přesně.

Zda se byt hodně povedena, zpracovani velmi dobre, jizdni vlastnosti tež zatim velmi dobre. Měřim 185 cm a na Kawu se uplně krasně poskladam, zda se mi, že je ještě větši jak KTM, možna je to jen muj dojem... Střikačka se chova zajimavě, okamžitě reaguje na plyn a jede celkem solidně od spodka. Zatim mam najeto 3,5 MTH, ale už mužu o tom něco řict. Vykon je super, jede plynule od spodku, pusobi klidně a zaroveň leti jak raketa, mužu jet celou rovinku na trojku a prostě vykon neztrati, pořad jede, pořad ma tah. Zadni brzda je super, předni tež pěkně plni svoji funkci. Tlumiče jsou skvěle, předek mi velice vyhovuje, je celkem citlivy a zaroveň na velkych skokach to nejde až na dorazy. Se zadnim tlumičem jsem si musel pohrat, na dirach mi zadek odskakoval, ale teď už je to celkem podle mych představ.
27.11.2010 mam najeto 12 MTH a trošku jsem si ji vyparadil, dostala komplet vyfuk RAAS, bezhrazdove řiditka Retnhal, vyšši a tvrdši pěnu sedla a podobne drobnosti. S RAASEM motorka dostala o trochu větši silu v celem pasmu otaček, hlavně teda z nizkych otaček vystřeli celkem rychle...
21.5.2011 jsem bohužel dojezdil, zlomil jsem si obě kosti leve nohy kousek nad kotnikem, dostal jsem do kosti 36 cm dlouhou titanovou tyč a dva šrouby, letos bohužel konec. Kawa ma zatim najeto 27,8 MTH bez jakychkoliv problemu, nemužu si ji vynachvalit.

SC50
SC50 napsal 05.02.12 v 12:29

krásná motorka.Vidim,že ve stejný den sme leželi v opavě v nemocnici.

Bunker
Bunker napsal 24.06.11 v 23:31

Kawička asi bude bohužel na prodej, hlavni verdikt padne od doktoru za par dnu, tak jsem hrozně zvědavy... Bylo by mi moc lito ji prodat, je jako nova, ma najeto jen 28 MTH a teď jsem do toho dal zase dost peněz a stane se mi tohle

Žabákk
Žabákk napsal 23.06.11 v 09:18

a jajaj... znám to taky letos nejezdim, kvůli vazům na koleni. Viděl jsem to tvoje video ze závodů, nevypadalo to na velkou ránu, ale asi prostě blbá náhoda...
Kawičku máš parádní taky pokukuju, že přejdu na čtyřtakta a s mým zeleným mozkem bude volba jasná. Tak srůstej a hlavně klídek na začátku. Zdar.

krocan125
krocan125 napsal 15.04.11 v 20:05

pěkná 10b

Milos125
Milos125 napsal 28.11.10 v 18:20

Tohle je prostě parádní a velmi nádherný stroj!Držím palce v sezóně 2011!