Kawasaki GPZ 900 (1991)

Vlastník postak1
Vloženo 6.8.2010
Aktualizováno 25.11.2015

Kawinu jsem koupil 20.9 2008.najeto 71000 kmKamarád Přéma se mě zmínil,zdali bych nechtěl ještě jednu Gpézetku.Tak ji mám doma za 800 éček,jinak by na ni čekala v rajchu reciklace.

Motorka koupena od v dojčlandu

První dojmy - Jelikož vlastním Gpz750 tak jsem měl predstavu do čeho jdu.Skutečnost co se jízdy jízdních vlastností týče je,ale mnohem odlišná.Podvozek,pořádné přední tlumiče,kola,pneu,motor-dáva jí Kawině mnohem lepší jízdní vlastnosti.

Motorku bych doporučil pro - Tomu kdo ji chce

Doplňky na motorce - Origo stav-včetně laku.

Je to moje druhá GPZ.Prvni jsem si pořidil GPZ750R,s kterou jsem velmi spokojen a stale ji vlastnim.Foto dukazem.Rok vyroby je 1985!!!Po koupi jsem musel investovat přiblizne 11000kč na sprovoznění (zatlučené ventily atd.NEMCI AKORAT JEZDI a pak SROTUJOU!!)Motocikl je v origo stavu,včetne laku v době koupě nalítáno již 71000 k.m. .Stale schopna litat 260km/h!!S GPEZTKAMA nemám žádne problemy,pri bězné udržbě stále jen jezdi.
rok: 20013 -Tak s Kawinou moc nejezdím,během necelích dvou let jenom třitisíce pětset kilometru.stav počítadla 83500km.Hold je to tím,že mám ještě nějáké jiné Kawiny na ježdění.

Rok- březen 2015 Tak jsem s gépezetkou přeci jenom nějáké km. nalítal-stav tachometu je skoro 87000 km..Vloni v létě jsem si poprvé dělal ventily sám a zjistil jsem,že mám tak patnáct tisíc km. zaseký napínák rozvod řetězu a řetízek dost volný,tak a po opravě motor jen ševelí,jako kawasakíí.
Listopad 2015-tak mám najeto 89000 k.m.Kawina stále sviští jak za mlada.Zato já po čtyřiceti letech za řidítkama křupu od hlavy po paty a sotva chodím.

Ircos
Ircos napsal 30.12.22 v 01:37 10b.

Moc hezká, takže za 10b.

Georg34
Georg34 napsal 16.06.15 v 21:53

Znám ten pocit, kdy koupíš motorku a než bys ji prodal tak přikoupíš raději další Tak se drž chlape !!

BadRX
BadRX napsal 14.08.13 v 11:01

Všechny tři tvý mašiny jsou krásky! Tahle devítka je sqost! Gratuluju, užívej jich ve zdraví! Bad

SPIJKER
SPIJKER napsal 20.07.13 v 22:14 10b.

krása..

Hery22
Hery22 napsal 21.02.13 v 18:12 10b.

Mam rad starsi stroje, takze mas ode me 10b. Mel jsem gpx, mela krasny zvuk, hrubejsi nez dnesni motorky. Bohuzel jsem ji mel jako prvni moto a tak to s ni dobre nedopadlo