Yamaha TZR 250 (1990)

Vlastník smugi
Vloženo 6.8.2010
Aktualizováno 6.8.2010

ešte len čaká na vzkriesenie :), ale aj to príde...dufam.Potom dopíšem pocity,lebo som sa viezol asi 1km... :) Posledné foto je vízia ako by mohla vyzerat.

Ako som vyššie napísal, neviem o nej veľa,zatial som sa viac narobil heh, ale potom si ju budem viac vážiť. Nahodím sem nejake foto, čo sa zatial stihlo spraviť. Ale teraz je po dlhšej odmlke, kedže nie je čas a niečo mame s eletrikou :(.
A k technike pár slov : upsidedowny, dvojkotúčove brzdy so 4 piestikmi, deltabox, a "rear straight exhaust" ...nehovorím,že nieco prelomove,ale na rok vyroby 90´,nie zle...plus tá nízka váha...Našiel som na nete pár že vraj overnych uprav, tak som zvedavý aká bude zmena...Jaaj a uz sa tesim ako u nas na Slovacii budem postrachom "pozerov",kedze je to 2T a na volnobeh prdí ako Jawka :)... v niektorom cisle ceskeho Motohouse som čital vyrok majstra sveta(meno si nepamatam) ze "4T su pre baby" :DDD

3ma250 napsal 23.01.21 v 13:47

Zdravím jak se daří co je nového? pokazil se mě telefon ztratil jsem všechny tel.čísla .i tvoje napiš mě sms abych měl na tebe kontakt díky..

smugi
smugi napsal 13.04.19 v 10:05

3ma250. Namiesto odpovede na komentar, som ti odoslal spravu Nejazdi, ale nie sme daleko od okruhovych dni

3ma250
3ma250 napsal 01.03.19 v 00:33 10b.

TZR UŽ JEZDÍ???

yamaharider
yamaharider napsal 24.10.16 v 19:46 10b.

Muj sen je :) RS 250 RGV 250 NSR 250 a TZR 250 :) Ereso uz mam :) At ti to prinasi jenom radost mas to nadherny :)

3ma250 napsal 11.01.14 v 16:01

Ahoj jsem majitelem motocyklu tzr250. 3ma 1989. v pojízdném stavu předělávám přední tlumiče za upside. mám nachystané magneziová kola svezení nenahraditelné mám ji vylehčenou kompletní váha se všemi náplněmi plnou nádrží 120kg rezerva váhová je ještě v kapotáži je originál mám lehké výfuky systematicky si ji přizpůsobuji podle sebe mám i rR6ku jako doplněk..Můžu ti poslat fota nebo poradit při sestavování když tak se ozvi na tento email nakano@email.cz