Honda CB 600F Hornet (2007)

Vlastník Hustokrutoborec
Vloženo 5.8.2010
Aktualizováno 14.9.2010

Je to rachot :D Moje první velká motorka, jsem z ní totálně mimo.. Včera (4.8.2010) jsem si jí přivezl domu, a až dneska mi teprve dochází, že už je opravdu moje :))

5.8.2010

\r
Nemám jí ani 24hodin, tak se tu nemohu rozepisovat, co je na ní povedený a co ne, zatím jenom vim, že je nádherná a že jsem plnej pocitů, který nevim jak vyjádřit, prostě něco, co by kutim Tim vyjádřil svym hrdelním wowowoww!!! \r

\r
Až budu trochu víc v klidu a až sem budu mít co napsat, určitě to sem napíšu. Za včerejšek musím mockrát poděkovat GRASSELovi, kterej byl při nákupu se mnou a kouknul se na ní, protože když jsem ji uviděl já, tak jsem byl takovej trochu mimo :D První velká motorka no, to je jednou za život :))

9.8.2010

\r
Ta motorka je opravdu dělo. V nižších otáčkách je to silnej ale hodnej beránek (no, spíš beran), ale když jsem ji zkusil trochu vytočit, nestačil jsem se divit, co se to dělo. To je prostě fakt raketa, neumím si představit, jak asi jedou nějaký litry.. Podvozek super, sice na horšich silnicích je celkem tvrdej, ale jakmile je člověk na lepším povrchu, tak to je pecka. Co se týče ovladatelnosti, nemá to chybu, posez je docela fajn, všechno tak akorát po ruce. Převodovka je perfektní, rychlosti tam skáčou skoro samy, je to perfektní pocit, jak to všechno funguje :) Jediný co mi trochu vadí, že na zadní gumě je vyjetá taková ta ploška od rovný jízdy, a to docela velká, když jde člověk do náklonu, tak se to nejdčív nepěkně rozhoupe, ale jakmile se to naklopí ještě kousek a člověk se dostane za tu hranu, tak to drží božsky. Nejdřív jsem se toho hrozně lekl, ale když jsem se koukl na zadní gumu, tak jsem to pochopil... Holt budu muset nazout něco lepčejšího :)

\r
Ale každopádně to je tak perfektní motorka... že bych si měl koupit neprůhledný plexi, aby všichni neviděli, jak se furt tlemim :D

21.8.2010

\r
Tak včera jsem konečně dostal řidičák, tak jsem hned najel 244 km Neni to moc, ale jako seznamovačka s provozem mi to tak akorát stačilo. Moje dojmy z Horneta jsou suprový, hlavně jsem rád za brzdy, včera mě jejich účinnost vytáhla z maléru.. (auto v rychlejšim pruhu přejelo přede mne do pomalejšího a duplo na brzdu - netušim proč :-/ ) Ještě že to tak hezky brzdí. Jak už jsem tu psal, podvozek je trochu tvrdší a na blbej silnici to trošku poskakuje, ale jakmile je ta silnice lepší, tak je to lahoda. Popisovat tady jaký to má zrychlení je asi zbytečný, myslim že každej kdo na něčem podobnym seděl ví o čem mluvim. Jediný co k tomu mužu říct, že je opravdu směšný, jak rychle se dá předjet kamion :D Tu motorku miluju. Mám z ní furt obrovskej respekt, ale pomalu se s ní učim zacházet.

\r
Jo a cestou z Českých Budějovic do Krumlova jsem se svezl s partou, kde byly 2 čopráci, jeden nahej Bandit 1250, VTRko, a dvě nebo tři lehny, jedno z nich starší CBRko, tak jestli to náhodou teď čtete, tak dík, třeba se ještě potkáme :) . Měli jste tak akorát moje tempo a jet v bandě bylo lepší než sám :)

3.9.2010

\r
Tak jsem se konečně přehoupl přes tisíc mnou najetých kilometrů. Troufám si říct, že už jsem si na tu motorku docela zvykl, doufám že letos ješě něco najezdim :)

FrcoCZ
FrcoCZ napsal 11.02.14 v 10:55 10b.

Hustokrutoborec
Hustokrutoborec napsal 26.05.11 v 22:02

Skoro jsi to trefil, jakmile jsem to vyfotil tak se mi prodloužil o tři centimetry Ale asi jsem něco dělal špatně, protože průměr zůstal stejnej
________________________________________________________

Vlastně ani nevim proč, ale v pozadí se mi ty chladící věže líbí. Ale máš pravdu, je to Kýčovitý..

matásek
matásek napsal 26.05.11 v 20:17

Nechápu proč každej z jihu si fotí motorku u Temelína???, to je nějaký postižení nebo to zvětšuje velikost??

Berila
Berila napsal 17.05.11 v 21:18