Kawasaki ZX-6R Ninja (1997)

Vlastník bushman7
Vloženo 2.8.2010
Aktualizováno 9.4.2017

Vloženo: 08.04.2017, Uskutečněno: 08.04.2017, Stav tachometru: 60300 km, Zhlédnuto: 3x

Hodně se událo a stále jsem na tu svoji holku neměl čas, ale podařilo se.

Cca před měsícem jsem nastříkal plasty, nejprve základ na plasty, neboť jsem to měl komplet vybroušeno až na holý plast, pak 2K plnič, vybroušeno pod vodou a vykytováno, některé díly znovu nástřik plničem a broušení, pak metalíza a 2K lak.
Díky tímto Osirisovi za rady i za dodání materiálu, z původní Kawasaki Candy Thunder Blue mě navedl na snažší, ekonomicky přijatelnější a neméně krásnou Yamaha Deep Purplish Blue (0564 DPBMC).
Polepy jsem objednal u www.motografix.cz, stříbrnou variantu pro ZX-6R 2004.
Pan Zábrodský z BONA MEDIA byl jako vždy ochotný a zhotovil mi výrobní štítek (jen samolepka na bílé folii, ale na STK naprosto vyhověl).
Také proběhla výměna svíček z původních NGK CR9E za Brisk AR10S (nepovedlo se, vadná série s více vysunutým jiskřištěm) a následně za DENSO U27ESR-N se kterými motor krásně startuje a i chod je pěkně pravidelný.
Pak už jsem to jen celé složil, do výfuku namontoval v čajně zakoupenou tlumivku a vyrazil na STK. Tuto jsem bez ztráty kytičky absolvoval, takže můžu zase, pokud mi to práce dovolí najet alespoň pár set kilometrů ročně .

• Výměna palivového čerpadla

Dlouhodobě jsem měl problémy se startováním po delší odstávce (čím déle, tím hůře chytala). Jako viník se ukázalo opustivší nás čerpadlo na věčnost se beroucí i s milovaným relé. Relé jsem objednal origo Kawa, čerpadlo

Typ: Oprava
    Vloženo: 02.10.2017
    Uskutečněno: 02.10.2017
  • Hoblování Násedlovických serpentin

Už dlouho jsem si tak nezablbnul. zadek na hranu, předku schází tak 3/4 centimetru, ale to budu muset spíš na drom, možná by pomohl trochu nižší tlak, ale i tak jsem si to užil královsky, 6 x nahoru a dolu, čistě se sous

Vloženo: 07.08.2017
    Uskutečněno: 07.08.2017
  • Nové pneu

Po delším přemýšlení jsem vybral nové pneu (rozumná cena x slušný grip za sucha x životnost neřeším) Pirelli Diablo Rosso II (120/60 R17 55W, 160/60 R17 69W). Zároveň jsem vyměnil ložiska v kolech za komplet SKF, gufe

Typ: Oprava
    Vloženo: 05.08.2017