KTM 950 Supermoto (2007)

Vlastník DevilX
Vloženo 1.8.2010
Aktualizováno 3.8.2010

KTM 950 SuperMoto R 2007
Jsem naprosto nadšený, vybral jsem správně..

KTM 950 SuperMoto R modelový rok 2007
Původ Německo, najeto skromných 3250 km v den koupi 1.8.2010

Tak jsem ujel pár prvních kiláků a musím říct, že jsem doslova nadšený.

Motor i podvozek je na velmi vysoké úrovni. Motor táhne krásně od spodu a motorka dělá přesně to co chci. Kam jí pošlu, tam jede..Na " slabý " výkon 72Kw je to opravdu bestie. Ze začátku jsem měl docela strach, respekt ale po prvních zatáčkách jsem cítil, že motorka má na víc a já taky. Pořádně jsem se do toho obul a motorka dělala přesně to, co jsem chtěl a žádal. Začal jsem jí důvěřovat, hlavně těm pěkně ostrým brzdám..

Zatím jsem si netroufl jezdit plný plyn a co to dá, na to si ještě nevěřím ale už po těch pár KM vím, že jsem zvolil správně a konečně mám něco pro pořádnou srandu.

Jediné co bych prozatím vytkl je jízda ve dvou. Chtěl jsem povozit snoubenku ale po pár KM si začala stěžovat, že jí výfuky nepříjemně hřejí do stehen a hýždí. Nicméně to neberu jako velké mínus, kdo by taky kupoval motárda pro cestování ve dvou .. Jak sama řekla, na bazén mě můžeš odvézt ale na výlet s tebou na tomhle nejedu

Plusy a mínusy
+ obratnost, jízdní dojmy
+ podvozek
+ brzdy
+ vzhled
- jízda ve dvou

Aless87
Aless87 napsal 16.01.11 v 22:19

Zdravém...sháním KTM 950 SM že si ji koupím..nevíš o někom kdo prodává? Můj email: ales.nov@seznam.cz
Díky

DevilX
DevilX napsal 03.08.10 v 22:13

Džordžo84
Džordžo84 napsal 03.08.10 v 21:37

pěkný kousek a ten karbon

Hříbek
Hříbek napsal 03.08.10 v 11:53

luxus deset

DevilX
DevilX napsal 03.08.10 v 11:51

Si piš, jsem neuvěřitelně spokojený.. Bych neřekl, že to jezdí takovou palbu