Suzuki AN 400 Burgman (2010)

Vlastník Denoo
Vloženo 25.7.2010
Aktualizováno 30.5.2012

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 12 záznamů

ixoixo
ixoixo napsal 10.11.19 v 19:48

Ahoj, chcel by som sa spýtať - kde sa ti podarilo zohnať držiaky na bočné kufre? Nevidím ich v žiadnej ponuke e-shopov... Ďakujem.

DoctorKiller007
DoctorKiller007 napsal 14.08.13 v 08:36

Kurva ten je krásnej,já prodávám svoje xv 1100 a chci něco pohodlného a tohle asi bude ono.

majkl_bb
majkl_bb napsal 09.03.12 v 23:25

Já si koupil Burgmana na popojíždění do Brna. Je to sice 250-ka, ale rozměrově i váhově shodná se 400. Málokdy mám problém, že bych neprojel kolonou. Jeho rozměry a hmotnost mně vůbec nevadí. Teď jsem si koupil Nexuse 500, mám ho měsíc a co nevidět půjde z domu. Je rozměrově o něco menší jak Burgman, ale má vysoko těžiště, nesedí se na něm tak pohodlně a hlavně má asi o 10 cm výš sedlo, což je velká nevýhoda. Když pak člověk potřebude například couvnout, těžko se odráží od země jen špičkou. Hned jak ho prodám, chci si taky pořídit K7-K9.

Denoo napsal 25.10.11 v 13:50

spojka moc nepomohla, ale treba si zvyknut, ine neviem uz poradit ,

Mikino
Mikino napsal 17.09.11 v 22:49

Súhlasím s Denoom a jeho recenziou. Mám K8 a veľmi podobne skúsenosti (tie pozitívne) ale aj tie isté problémy so spojkou. Pre Suzuki je to hanba a aj to, že to v autorizovanych servisoch neriešia na záruku výmenou nejakého dielu, ktorý by problém odstránil.
Denoo, aké máš skúsenosti s novou spojkou Mallosi po nejakých odjazdenych km (to vrzganie, trasenie pri rozbehu, zrychlovanie, prípadne maximalka)? Kde si ju kupoval?
PS - motorka je dosť veľká a ťažká.

LaPko
LaPko napsal 26.10.10 v 11:07

Ja by som zas nechcel aby bol menši. Ak si nato zvykneš tak sa vpohode prepletieš aj s Burgmanom.Chce to len dostať do ruky.

Denoo napsal 27.07.10 v 12:43

motorka a skuter, tam sa jedna hlavne o to, ze variator je velka vyhoda oproti moto , teda nemusis radit rychlost ale len pridavat, na moto radenie a mackanie spojky v zapchach to je jasne ze to je trosku nepohodlne, v tomto je kazdy skuter lepsi do mesta ako moto. Ale ja myslim teraz skor na rozmery,hmotnost,obratnost.

Denoo napsal 27.07.10 v 12:41

inak, motorka a bg400 , myslim ze rozmerovo sa to da v pohode porovnavat , aj ked taky bg400 je este tlustejsi ako daka moto

Denoo napsal 27.07.10 v 12:39

na maxici som, a aj na zraze som uz bol , ked si precitas viac recenzii pise sa skor o cestovnom skutri, no a este raz, nie je problem behat po meste, ale skor sedi skutru cesta mimo mesta , co sa tyka mesta: skute ma byt zivi,obratny,mensich rozmerov,
vies co skus: sadni na daku 50 ku alebo 125 ku, a behaj po zaplnenej mestkej premavke, a sadni na bg400 a chod sa prepletat zapchami , potom uvidis ktory skuter skor prejde na urceny ciel :) , ja som siel s kamosmi a v meste v zakrutach som jednoducho nemal sancu nech som robil co som robil :) o tom to je, 50 ka sa ovela lepsie ovlada a preto je mesto pre nu ako vysite , mal som taky skuter, viem ako sa mi jazdilo a ako sa jazdi teraz

šelba.
šelba. napsal 27.07.10 v 05:55

Ano, opak je pravdou. Zkus do města motorku a pak uvidíš. Měl jsem K5 a najezdil bez problémů přes 40 tis km.
Na ty kila si zvykneš. Mrkni na www.maxici.sk. nebo www.maxici.cz.

Denoo napsal 26.07.10 v 05:28

No preco myslis ze opak je pravdou?Sedel si na tomto skutri? Tento skuter je velmi velky,tazky, a pri manevroch v meste, napriklad parkovani, ked sa chces svojpomocne pohnut dopredu, alebo dozadu, da docela zabrat, a raz som sa uz tak skoro ocitol aj na zemi,kedzto u predtym skutroch ktore som mal boli velmi lahko manevrovatelne a nemal som problem napriklad skuter aj kusok potlacit,alebo prepletat sa kolonami! Tento skuter je skor cestovatel ako do mesta, tak je podla mna aj konstruovany. ALe netvrdim ze sa neda s nim jazdit po meste, da, len je tam dost citelny rozdiel oproti mojej predchadzajucej 250 ke 160kg movej, a ostatnym este mensim. Do mesta patria skor mensie kusky. A spojka je problem vsetkych K7-K9 , nie len moj , ale o tom sa docitac hockde. Tento skuter ma zle chladenie spojky, prehrieva sa, nasledne sa vytvara sklovity povrch na oblozeni spojky, a caste rozbiehanie v meste robi skutru problem s trasenim , a piskanim spojky , tot to robia uz od vyroby po ubenhuti cca 2000km, to je skusenost nie len moja, ale aj ostatnych. Teraz idem vyskusat mallosi spojku, uvidim co to spravi, dam urcite vediet, aj ked za tie nekrestanske peniaze pri 2 mesiace starej moto od novoty

šelba.
šelba. napsal 25.07.10 v 20:24

Poprvé čtu, že se skůtr nehodí do města. Opak je pravdou, věř mi. S tou spojkou máš asi pech.
Ať slouží.