Suzuki AN 400 Burgman (2006)

Vlastník foky
Vloženo 17.7.2010
Aktualizováno 25.2.2014

Vloženo: 20.11.2010, Uskutečněno: 20.11.2010, Stav tachometru: 34900 km, Zhlédnuto: 69x

Dneska se udělalo odpoledne docela pěkně, tak jsem využil volné chvilky a vyjel jsem na kratší kolečko kousek za Prahu. Dneska vyjímečně sám - i když bylo super počasí a asi na hodně dlouho poslední, nikdo se ke mně nepřidal. Sice byla celou cestu docela zima (mimo Prahu 5-7°C, v Praze kolem 9°C), ale svítilo skoro celou cestu sluníčko, což bylo super. Vyjel jsem poměrně pozdě, takže skoro celou cestu bylo podvečerní světlo později i se zapadajícím sluncem. Chtěl jsem hlavně dneska otestovat takovou stupido kamerku z Tchaj-wanu za 300,- z aukra. Je to MD80, ale docela mě překvapila nadprůměrná kvalitka videa (vzhledem k rozměrům cca 6x3x2cm). Rozhodně to stačí pro nějaký to přehrání na Youtube. Největší nevýhodu bych viděl v délce ohniska tý kamerky. Hodil by se víc širokoúhlej obraz (ideálně jako má GoPro - cca 170°), ale to jsme cenově někde jinde I když jsem dneska koukal na eBay a GoPro Hero HD se dá koupit i s poštovnym pod 4000,- což není zas úplně taková darda. Celou dobu jsem měl kamerku přidělanou na helmě, což se mi jevilo jako místo s nejmenšími vibracemi, i tak jsou otřesy ale značné a ještě víc je zvýrazňuje dlouhé ohnisko kamerky. Celkem najeto odpočinkových sobotních 153km.

První část videa:

Druhé video:

Kabriolin (37) napsal 21.11.2010 v 08:24

Tak ohnisková vzdálenost je trochu bolestí, ale ta kvalita mě mile překvapila !

Jedi.... (169) napsal 20.11.2010 v 20:56

No já chci tu 1080px tohle 960, ale taky by stačila. Podle mě tam rozdíl stejně nebude znát.

foky (152) napsal 20.11.2010 v 19:36

Mrkni třeba tady:
//tinyurl.com/236w5mn

Když budeš chvilku hledat tak tu sadu najdeš i s cenou lehce pod 200$.

Jedi.... (169) napsal 20.11.2010 v 19:11

Taky si chci koupit tu MD80, na to jakej je to malej zmetek, tak kvalita slušná. GOPRO HD jsem s poštovným za 4000,- nikde neviděl. V USA vyjde na 300 dolarů (cca 5400,-) problém je poštovný skoro 90 dolarů. U nás (v ČR) ho ti šmejdi prodávaj za 9000,- . Mluvím o verzi Motosport

• A je fuč

Prodej Burgmánka novému majiteli. Přeju hodně kilometrů bez problémů a bez nehod. Závěrem bych chtěl napsat, že je to absolutně výbornej skútr, proti kterýmu nemůžu říct špatnýho slova. Má pár výrobních much, které js

Typ: Prodej
    Vloženo: 18.11.2011
    Uskutečněno: 17.11.2011
  • Zase něco většího II

Tak dnes druhá fáze velkého servisu. Nové kompletní obutí Metzeler FeelFree, originál vzduchový filtr, nové profukující těsnění mezi kolenem a výfukem a nová iridiová svíčka. Na skútru není momentálně jediná spotřební v

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 20.09.2011
    Uskutečněno: 20.09.2011
  • Zase něco většího

Tak tu máme po delší době zábavy a ježdění taky trochu povinností a servisování. Takže vyměněna brzdovka (Motul DOT4), vyměněn olej ve vidli (Motul Expert 10W). Když už se rozebírala vidle, tak výměna ložisek v krku říze

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 16.08.2011