Suzuki AN 400 Burgman (2006)

Vlastník foky
Vloženo 17.7.2010
Aktualizováno 25.2.2014

Za hnusnýho počasí to jde taky :)

Vloženo: 17.11.2010, Uskutečněno: 17.11.2010, Stav tachometru: 34700 km, Zhlédnuto: 12x

Tak jsme dneska za naprosto dokonale hnusnýho počasí vyjeli v (ne)obvyklé sestavě já + Jedi + Kabriolin s cílem navštívit podzimní krásy jižních čech. To, že bude mít ale pro mne osobně vyjížďka několik "nej" sem opravdu nečekal.

1) Nejskurvenější počasí, v kterém jsem jel takhle dlouho
2) Nejdelší podzimní vyjížďka
3) Nejvíc jsem si zaprasil skútra (chudák)

Ráno bych mlhu pochopil, ale to, že nás bude srát celou jízdu včetně večerní gradace v podobě totálního "mlíka", to sem nepobral. Nevim kudy všudy jsme jeli a kudy ne, ale v Benešově jsme byli 2x, navštívili jsme Český Krumlov, kde jsme obědovečeřeli, pak jsme navštívili České Budějovice - taky 2x. Nebejt tý debilní celodenní mlhy s mrholením, která držela teploty v rozmezí 5-7°C, tak to byla docela dobrá projížďka. Nikdy jsem neměl z žádnou vyjížďkou problém, ať už se posralo cokoliv, ale u mě osobně to dneska hraničilo s tim, kdy mě to už nebavilo. I tak najeto cca 475km se spotřebou 3,7l/100km.

Jedi.... (169) napsal 20.11.2010 v 19:30

Kdepak, na mě si moc plochej. Já jen vím o tvé duši dítěte a nechtěl jsem, abys brečel, že jsme byli na kafi bez tebe

Kabriolin (37) napsal 18.11.2010 v 22:03

foky (156) napsal 18.11.2010 v 14:13

Já vím no, on ke mě asi cejtí něco vážnějšího, všiml jsem si toho už vícekrát

Kabriolin (37) napsal 18.11.2010 v 12:48

Když jsem Jediho přilej vyzvednout, tak si stěžoval, že nebylo kafe.. tak říkám jdeme a on ne.. nechtěl tě vynechat je to fakt kámoš..

foky (156) napsal 18.11.2010 v 12:35

Můžeš mi, prosim tě, rozepsat do srozumitelý podoby tuhle větu:

"A nešli jsem jen proto, že už Foky jel a Jedi měl tolik úcty nejít, když jsem řekl, že jdeme."

Díky moc.

Kabriolin (37) napsal 18.11.2010 v 10:52

Já se netěšil vůbec Proto jsem na D1 před Prahou nasadil a ještě uráčeně vyzvedl toho ksichta, kterej teď kéruje něco o kafi :D A nešli jsem jen proto, že už Foky jel a Jedi měl tolik úcty nejít, když jsem řekl, že jdeme.. A kudy jsme jeli nevim, protože byli takové sračky na helmě a v ní, že se divím, že jsem celej...

foky (156) napsal 17.11.2010 v 21:29

Já už fakt nevim, já se hlavně těšil na to finální kafe, protože už jsem byl docela promrzlej

Jedi.... (169) napsal 17.11.2010 v 21:24

V Benešově jsme byli 3x ne? Nebo jsme nazpátek jeli jenom kolem? Já se jen bál abyste to zase nechtěli vzít přes Sázavu

• A je fuč

Prodej Burgmánka novému majiteli. Přeju hodně kilometrů bez problémů a bez nehod. Závěrem bych chtěl napsat, že je to absolutně výbornej skútr, proti kterýmu nemůžu říct špatnýho slova. Má pár výrobních much, které js

Typ: Prodej
    Vloženo: 18.11.2011
    Uskutečněno: 17.11.2011
  • Zase něco většího II

Tak dnes druhá fáze velkého servisu. Nové kompletní obutí Metzeler FeelFree, originál vzduchový filtr, nové profukující těsnění mezi kolenem a výfukem a nová iridiová svíčka. Na skútru není momentálně jediná spotřební v

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 20.09.2011
    Uskutečněno: 20.09.2011
  • Zase něco většího

Tak tu máme po delší době zábavy a ježdění taky trochu povinností a servisování. Takže vyměněna brzdovka (Motul DOT4), vyměněn olej ve vidli (Motul Expert 10W). Když už se rozebírala vidle, tak výměna ložisek v krku říze

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 16.08.2011