renocar_unor

Suzuki AN 400 Burgman (2006)

Vlastník foky
Vloženo 17.7.2010
Aktualizováno 25.2.2014

Vloženo: 13.11.2010, Uskutečněno: 13.11.2010, Stav tachometru: 34100 km, Zhlédnuto: 9x

Nebývale teplé počasí nás s Jedim vyhnalo opět na jednu "zahraniční" vyjížďku Volba padla sice znova na sever, ale tentokrát jsme zvolili České Švýcarsko.
Takže trasa z Prahy přes Neratovice, dále na Mělník, kde jsme nějakym nedopatřením zahli špatně na Mšeno a né na Dubou. Takže jsme dubské zatáčky bohužel minuli Projeli jsme na Doksy, Českou lípou a na Nový Bor. Takto dále až do Dolní Poustevny, kde jsme přejeli kousíček do Německa a projeli jsme si trasu Sebnitz-Bad Schandau a ve Schmilce jsme projeli zpět do vlasti. Do Schmilky je celou dobu už z Bad Schandau značená slepá, ale project se do Čech dá. Důvodem dopravního omezení je obrovitánskej kus skály spadlej do silnice, ale vše je svedeno do jednoho pruhu a průjezdné. Naprosto suprová trasa podél Labe do Hřenska a dále podél řeky až do Děčína, Ústí a Lovosic, kde jsme najeli na dálnici a dojeli do Prahy. Naprosto super počasí (místama mi skútr ukazoval i 18°C). Opět se ukázalo že Německo-České pohraničí je velmi hezký kus přírody. Celkem najeto 313km.

• A je fuč

Prodej Burgmánka novému majiteli. Přeju hodně kilometrů bez problémů a bez nehod. Závěrem bych chtěl napsat, že je to absolutně výbornej skútr, proti kterýmu nemůžu říct špatnýho slova. Má pár výrobních much, které js

Typ: Prodej
    Vloženo: 18.11.2011
    Uskutečněno: 17.11.2011
  • Zase něco většího II

Tak dnes druhá fáze velkého servisu. Nové kompletní obutí Metzeler FeelFree, originál vzduchový filtr, nové profukující těsnění mezi kolenem a výfukem a nová iridiová svíčka. Na skútru není momentálně jediná spotřební v

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 20.09.2011
    Uskutečněno: 20.09.2011
  • Zase něco většího

Tak tu máme po delší době zábavy a ježdění taky trochu povinností a servisování. Takže vyměněna brzdovka (Motul DOT4), vyměněn olej ve vidli (Motul Expert 10W). Když už se rozebírala vidle, tak výměna ložisek v krku říze

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 16.08.2011