Suzuki AN 400 Burgman (2006)

Vlastník foky
Vloženo 17.7.2010
Aktualizováno 25.2.2014

K Louisovi do Drážďan a ještě dál!

Vloženo: 30.10.2010, Uskutečněno: 30.10.2010, Stav tachometru: 33100 km, Zhlédnuto: 64x

Tak máme s Jedim na kontě další německou víkendovou vyjížďku. Dneska po 9h ranní jsme vyjeli směr Drážďany s cílem navštívit moto obchod Louis. Celkem nudný přesun po dálnicích do Drážďan (zpestřený jedním akutním zastavením, protože si chtěl Jedi vyfotit lávku přes dálnici a také šíleným bočním větrem - Jedi dává první kolínko v životě ale jede při tom rovně ) utekl jako voda a po malém bloudění jsme našli zmiňovaný GigaStore. No, protože jsme ale záhy zjistili, že se tady nic nevyplatí kupovat, tak si Jedi ze zdvořilosti koupil kuklu za 1.95€ - platil jí jak jinak než kartou a jelo se dál. Konkrétně do centra Drážďan. Jedi si totiž usmyslel, že musí nutně poslat rodině 3 pohledy jako pozdrav z Drážďan a tak jsme sháněli a sháněli. Sehnali jsme vše, kromě známek . Takže jsme pokračovali po plánovaném kolečku s nadějí, že najdeme aspoň otevřenou poštu. Směr Bischofswerda - Bautzen je dobře značený, takže nepotřebujeme mapu, i když jsme jí raději na pumpě koupili. Z Bautzenu se přehupujeme na Löbau a dále na Zittau. Tady naposledy marně vyhlížíme poštu a pokračujeme dále na Liberec, kde tankujeme (já dnes poprvé po 322km). Co se nám ale opravdu vyplatilo byl výjezd na Ještěd. Večerní světlo totiž pěkně osvětlovalo okolní krajinu a bonusem nám byl stín Ještědu vrhaný na Liberec - opravdu hezký pohled. Zima a blížící se tma nás ale žene z Ještědu dolů, kde nabíráme směr Český dub. Pěknou krajinu a slušný asfalt si užíváme spolu se zapadajícím sluncem a v Mnichově Hradišti se napojujeme na dálnici, kvůli zrychlenému přesunu do Prahy. Opět s Jedim, opět Německo a opět luxusní výlet. Je pravda, že německá Šumava je podstatně hezčí, než německé Jizerky, ale i tak těch 450km nelituju.

Kabriolin (37) napsal 03.11.2010 v 08:33

No ty krávo a já chyběl s osvědčeným "Ich habe onan" a " Du bis fasis****" bych to tam oživil

Jedi.... (169) napsal 31.10.2010 v 11:22

Protože si mysleli, že jsem agent provokatér toho POLIZEI , opodál

foky (152) napsal 30.10.2010 v 22:24

Slovníček to potvrdil? Tak to nechápu proč každej po tý otázce vybouch smíchy

Jedi.... (169) napsal 30.10.2010 v 21:47

To jsou pomluvy. Nekoupil jsem si kuklu za 2 Éčka, ale nákoleníky za 7 Éček. Zatímco ty sis odnesl, jen katalog co byl kostenlos
Jo a Haben Sie Briefmarken, bylo správně. Slovníček to potvdil.

• A je fuč

Prodej Burgmánka novému majiteli. Přeju hodně kilometrů bez problémů a bez nehod. Závěrem bych chtěl napsat, že je to absolutně výbornej skútr, proti kterýmu nemůžu říct špatnýho slova. Má pár výrobních much, které js

Typ: Prodej
    Vloženo: 18.11.2011
    Uskutečněno: 17.11.2011
  • Zase něco většího II

Tak dnes druhá fáze velkého servisu. Nové kompletní obutí Metzeler FeelFree, originál vzduchový filtr, nové profukující těsnění mezi kolenem a výfukem a nová iridiová svíčka. Na skútru není momentálně jediná spotřební v

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 20.09.2011
    Uskutečněno: 20.09.2011
  • Zase něco většího

Tak tu máme po delší době zábavy a ježdění taky trochu povinností a servisování. Takže vyměněna brzdovka (Motul DOT4), vyměněn olej ve vidli (Motul Expert 10W). Když už se rozebírala vidle, tak výměna ložisek v krku říze

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 16.08.2011