Suzuki AN 400 Burgman (2006)

Vlastník foky
Vloženo 17.7.2010
Aktualizováno 25.2.2014

Vloženo: 10.10.2010, Uskutečněno: 10.10.2010, Stav tachometru: 31200 km, Zhlédnuto: 61x

Neděle ráno, všude mlha, teploměr ukazuje 4°C. Zdálo by se to jako ideální podmínky pro prodloužení spánku až do oběda. To by na mě u OMV na Strakonické už ale nesměl čekat Jedi. Druhý blázen dnešní skromné vyjížďky. Po kafi u zmíněné čerpací stanici nabíráme směr Strakonice, ale sjíždíme na exitu 33, abychom se následně dostali do prvního cíle - a to vesnice Pičín. Po fotografování u cedule názvu vesnice pokračujeme směr Rožmitál pod Tremšínem (po cestě zajíždíme ještě do vesnice Jerusalém) - Blovice - Přeštice. Dále Švihov, Klatovy a Čachrov, za kterým odbočujeme doprava do vesnice "Onen svět". Následně se vracíme na hlavní, abychom z ní hned znova odbočili, tentokrát do místa zvaného "Šukačka" (jen jsme se tu fotili u cedulí, fakt). Po krátké opravě závady na Jediho motorce (Honda, co by jste chtěli) pokračujeme po hlavní silnici dále na Železnou rudu, kde přejíždíme čáru s DE, abychom se svezli v okolí Bavorského lesa. A svezení to bylo vskutku luxusní (Jedi furt hledal, kde by si tam koupil chatu). Naprosto delikátní asfalt i v těch nějvětších dědínách hluboko v lesích. Byli jsme z toho tak unešení, že jsme si vnukli úmyslné zabloudění ( ) a jeli jsme některé trasy i několikrát Nevim kolik jsme tady najeli kiláků, ale jezdili jsme tady přes 2 hodiny na placu mezi asi 10 vesnicema. Protože jsme s sebou měli geniální mapu z roku nevim, o bloudění nebyla nouze. Ale nám to nevadilo, protože to byla fakt luxusní jízda. Zpět opět přes Železnou rudu, za kterou jsme ale odbočili na Sušici a jeli dále na Horažďovice, Strakonice a následně Prahu, kde Jedi ještě naschvál zničil u OMV automat na kafe (asi aby byl zajímavej nebo co ). Byla zima, ale svítilo sluníčko, bohužel i to ale zapadlo a dost jsme při zpáteční jízdě mrzli. O místech na německé straně Šumavy se mi bude ale i tak dneska zdát, protože se jedná asi o to nejhezčí, co jsem tenhle rok projel. Celkem i se zajížďkami najeto 560km se spotřebou 3,6l/100km.

foky (152) napsal 13.10.2010 v 22:04

Šourek byl vostrej. Pro nezasvěcené: Bloudili jsme kolem vesnice Scheuereck, ale pracovně jsme jí říkali šourek

Jedi.... (169) napsal 13.10.2010 v 15:13

Žádnou závadu si nepamatuju Ale tu chatu chci Na vyjížďky to tam bylo super. Hlavně Spiegelhutte a Šourek
Taky musím doplnit deník.

• A je fuč

Prodej Burgmánka novému majiteli. Přeju hodně kilometrů bez problémů a bez nehod. Závěrem bych chtěl napsat, že je to absolutně výbornej skútr, proti kterýmu nemůžu říct špatnýho slova. Má pár výrobních much, které js

Typ: Prodej
    Vloženo: 18.11.2011
    Uskutečněno: 17.11.2011
  • Zase něco většího II

Tak dnes druhá fáze velkého servisu. Nové kompletní obutí Metzeler FeelFree, originál vzduchový filtr, nové profukující těsnění mezi kolenem a výfukem a nová iridiová svíčka. Na skútru není momentálně jediná spotřební v

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 20.09.2011
    Uskutečněno: 20.09.2011
  • Zase něco většího

Tak tu máme po delší době zábavy a ježdění taky trochu povinností a servisování. Takže vyměněna brzdovka (Motul DOT4), vyměněn olej ve vidli (Motul Expert 10W). Když už se rozebírala vidle, tak výměna ložisek v krku říze

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 16.08.2011