renocar_unor

Suzuki AN 400 Burgman (2006)

Vlastník foky
Vloženo 17.7.2010
Aktualizováno 25.2.2014

Vloženo: 03.10.2010, Uskutečněno: 02.10.2010, Stav tachometru: 30000 km, Zhlédnuto: 8x

Možná jste o tom už někdo slyšel od známého nebo kamaráda. Pokud stále váháte s návštěvou, opravdu doporučuju krčmu navštívit. Velmi povedené napodobení středověku, dobré jídlo a především kopec zábavy, tak by se v rychlosti dal shrnout tento gastro zážitek. V podstatě už u vchodových dveří Vám začne někdo "nadávat", nebo bude mít někdo trefné prupovídky. Nutno podotknout, že se všechno děje v rámci rozumných mezí a mluva je bez hrubě sprostých slov. Hromada hlášek a narážek je ale jen začátek toho, co se děje v krčmě při večerních programech. Různé šermířské souboje "mezi stoly", ohnivé show a třeba pálení čarodejnice patří k velmi atraktivním kouskům od místních protagonistů.

Velmi trefné pojmenování standardních nápojů (třeba čaj = panenská moč, turecká káva = teplá špína s bordelem, espresso = teplá špína bez bordelu apod.) Vám opět vykouzlí úsměv na rtech. Jídlo je dobře udělané a nelze v podstatě vytknout nic zásadního krom klasické věci málo/moc slané. Polívka se podává ve starých "kastrůlkách", třeba vepřové koleno v klasickym pekáči.

Nutno podotknout, že i přes skvělou příležitost úplně "vypnout" od všedních starostí tady může člověk zažít i nepříjemné chvilky. Je nezbytné si rozmyslet, jestli Vám takový druh zábavy vyhovuje a zda krčmu navštívit. Já z toho byl tak odvařenej, že se tam musím tenhle rok podívat ještě jednou - i s večerním programem.
Fotky + VIDEO u mě na Rajčeti. Zejména na to video doporučuji mrknout, aby jste si udělali obrázek o prostředí, způsobu objednávání a roznosu jídla.

Oficiální stránky krčmy.

Jedi.... (169) napsal 04.10.2010 v 10:17

Kabriolin neche nikdy

foky (156) napsal 03.10.2010 v 22:09

No jo no, už je to tak, tebe jsme se zapomněl zeptat zda bys chtěl ject. Kabriolin nechtěl. Tak příště

Jedi.... (169) napsal 03.10.2010 v 21:17

Ty jsi takovej hajzl, já mám zase hlad. Ty sem vždycky hodíš nějakou libovou fotečku a já se hned musím jít nažrat
Vždyť ty máš mašinu, abys mohl jezdit za žrádlem!

• A je fuč

Prodej Burgmánka novému majiteli. Přeju hodně kilometrů bez problémů a bez nehod. Závěrem bych chtěl napsat, že je to absolutně výbornej skútr, proti kterýmu nemůžu říct špatnýho slova. Má pár výrobních much, které js

Typ: Prodej
    Vloženo: 18.11.2011
    Uskutečněno: 17.11.2011
  • Zase něco většího II

Tak dnes druhá fáze velkého servisu. Nové kompletní obutí Metzeler FeelFree, originál vzduchový filtr, nové profukující těsnění mezi kolenem a výfukem a nová iridiová svíčka. Na skútru není momentálně jediná spotřební v

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 20.09.2011
    Uskutečněno: 20.09.2011
  • Zase něco většího

Tak tu máme po delší době zábavy a ježdění taky trochu povinností a servisování. Takže vyměněna brzdovka (Motul DOT4), vyměněn olej ve vidli (Motul Expert 10W). Když už se rozebírala vidle, tak výměna ložisek v krku říze

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 16.08.2011