Suzuki AN 400 Burgman (2006)

Vlastník foky
Vloženo 17.7.2010
Aktualizováno 25.2.2014

Vloženo: 15.09.2010, Uskutečněno: 15.09.2010, Stav tachometru: 28800 km, Zhlédnuto: 9x

Tak to mám konečně za sebou. Nikdy jsem si to nepřipouštěl, ale zároveň jsem věděl, že jednou to přijít musí. Dneska jsem čerstvě po svých prvních odjetých 10000km boural. Zpoza nějaký dodávky mi dneska bezprostředně před skútra vstoupily na přechodu povídající si dvě slečny. Protože bylo čerstvě po dešti a já do nich nechtěl vletět, asi víte jak to dopadlo. Slušnou omluvu od slečen jsem přijmul (toho čuráka co mi tam nadával, že jsem motorkář, a to ze mě dělá automaticky viníka, protože jezdíme všichni rychle, taky zdravím). No co naplat, na dvouch chodkyních si nic nevezmu (v tomhle případě bych bral asi protislužbu ), takže mě v zimě čeká novej lak skoro celý levý půlky skútra. Bohužel je to nevýhoda skútrů - i sebemenší pády vycházejí dost draho. Jinak 14 dní stará bunda Nazran Xenum Safety se osvědčila a přežila skoro bez újmy, 4 dny nasazenej kufr jsem si poškábal. To hlavní je ale v pohodě - a to jsem já.

CSholka (-1) napsal 16.09.2010 v 21:24

No co, odřenej nemá jen tak někdo...

foky (156) napsal 16.09.2010 v 11:12

Detialně jsem je jako nezkoumal, ale podle předběžného ohledání bych je i zmrdal

Jedi.... (169) napsal 16.09.2010 v 11:05

Tak jsi je měl zmrdat hlava nehlava

foky (156) napsal 16.09.2010 v 11:00

Je fakt, že jsem jel jenom v bundě + kožené rukavice + helma. Měl jsem normální boty a normální jeansy a jsem v pohodě i od pasu dolů, kromě trochu naražený prdele. Ale ta ruka by byla bez protektoru zcela jistě KO. Na suchu bych to dal tutově, ten burgman s dvoukotoučem brzdí jak ďas. Já sem se jich jenom strašně lek, protože slečny šly hlava nehlava.

Jedi.... (169) napsal 16.09.2010 v 10:50

Takže jedině s ochranou Kdyby nebylo mokro, tak bys to možná ubrzdil, ale to je "kdyby" a "možná" . Jsem ti chtěl okomentovat ten kufr, ale teď když je vodřenej, tak se mi tak nelíbí Mě včera zase prasklo plynový lanko Doufám, že se jen vyvlíklo, protože ty ceny jsou fakt děsný.

foky (156) napsal 16.09.2010 v 10:42

Za přechodem se to zúžovalo do jednoho pruhu, a už jsem brzdil jakože se zařadim. Můj hrubej odhad je 30 max 40. Bylo mokro, takže není skútr tak doničenej. Na suchu by to bylo horší. Bunda v pohodě, ale na tom jednom loktu je prostě vidět, že chvilku dřel po asfaltu, ale nic kvůli čemu bych jí musel vyhodit. Ale pamatuju si strašnou ránu do loktu a předloktí asi jak jsem v kotoulu jebnul rukou o asfalt, takže nemít bundu s protektorama tak mam asi ruku KO.

Jedi.... (169) napsal 16.09.2010 v 10:01

To se stává i v lepších rodinách Dáš na to samolepky a jede se dál ne. A nezapomeň napsat, že spadla ze stojánku. V jaký to bylo rychlosti? Je něco znát na bundě?

Kabriolin (37) napsal 15.09.2010 v 21:45

To hlavní je, že jsi v pohodě! Pokud to odnesou jenom plasty, tak to chvilku mrzí, ale vše mohlo dopadnout mnohem, mnohem hůř. Takže teď ti přeji minimálně dalších 10 000tis bez problémů!

• A je fuč

Prodej Burgmánka novému majiteli. Přeju hodně kilometrů bez problémů a bez nehod. Závěrem bych chtěl napsat, že je to absolutně výbornej skútr, proti kterýmu nemůžu říct špatnýho slova. Má pár výrobních much, které js

Typ: Prodej
    Vloženo: 18.11.2011
    Uskutečněno: 17.11.2011
  • Zase něco většího II

Tak dnes druhá fáze velkého servisu. Nové kompletní obutí Metzeler FeelFree, originál vzduchový filtr, nové profukující těsnění mezi kolenem a výfukem a nová iridiová svíčka. Na skútru není momentálně jediná spotřební v

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 20.09.2011
    Uskutečněno: 20.09.2011
  • Zase něco většího

Tak tu máme po delší době zábavy a ježdění taky trochu povinností a servisování. Takže vyměněna brzdovka (Motul DOT4), vyměněn olej ve vidli (Motul Expert 10W). Když už se rozebírala vidle, tak výměna ložisek v krku říze

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 16.08.2011