Suzuki AN 400 Burgman (2006)

Vlastník foky
Vloženo 17.7.2010
Aktualizováno 25.2.2014

Vloženo: 13.09.2010, Uskutečněno: 13.09.2010, Stav tachometru: 28200 km, Zhlédnuto: 93x

Nevím jestli se jedná přímo o montáž doplňku, ale koupil jsem kufr a nacvakl ho Protože plotna Givi Monokey už byla na skútru při koupi, dokoupil jsem jenom kufr. Po shlídnutí několika málo modelů jsem vybral model Givi V46. Koupil jsem ho sice v černý barvě, ale má vyměnitelné víko, které lze koupit v několika barvách - shodou okolností v mojí červené mají. Sice je 1000,- za kus plastu dost, ale asi ho koupím. Jinak se jako oficiální příslušenství ke kufru dělá ještě brzdové světlo, zádová opěrka, kovový nosič nad kufr a osvětlení vnitřního prostoru. Neoficiálně si lze při dlouhých zimních večerech ale zbastlit téměř cokoliv, hlavně co se osvětlení týká. Burák má sice pod sedlem kufr velkej dost, na delší několikadenní výlety je ale potřeba prostoru trochu větší, což by 46l navíc mělo splnit.

• A je fuč

Prodej Burgmánka novému majiteli. Přeju hodně kilometrů bez problémů a bez nehod. Závěrem bych chtěl napsat, že je to absolutně výbornej skútr, proti kterýmu nemůžu říct špatnýho slova. Má pár výrobních much, které js

Typ: Prodej
    Vloženo: 18.11.2011
    Uskutečněno: 17.11.2011
  • Zase něco většího II

Tak dnes druhá fáze velkého servisu. Nové kompletní obutí Metzeler FeelFree, originál vzduchový filtr, nové profukující těsnění mezi kolenem a výfukem a nová iridiová svíčka. Na skútru není momentálně jediná spotřební v

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 20.09.2011
    Uskutečněno: 20.09.2011
  • Zase něco většího

Tak tu máme po delší době zábavy a ježdění taky trochu povinností a servisování. Takže vyměněna brzdovka (Motul DOT4), vyměněn olej ve vidli (Motul Expert 10W). Když už se rozebírala vidle, tak výměna ložisek v krku říze

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 16.08.2011