Honda CBR 1000RR Fireblade (2004)

Vlastník Aliante
Vloženo 16.7.2010
Aktualizováno 19.6.2012

Po Kawě přišla na řadu Honda. Přechod z naháče na sport. A kdo říká, že honda je hujda, je blb. :)

Motorku sem koupil v létě 2009, ale až teď sem se dostal k jejímu nafocení.
Je to moje první litrová sportovní motorka. Před koupí sem se svezl na několika podobných motorkách, ale tahle byla první, která mi opravdu padla do ruky. Hned po pár kilometrech sem věděl, že tahle bude moje.
Sice to není nejsilnější a nejrychlejší motorka na jaký sem se svezl, ale celková vyváženost této Hondy mi perfektně vyhovuje. A navíc stále jezdí mnohem líp, než já.
Motor táhne velice dobře, bez výrazných výkonových skoků. Podvozek na jedničku. Prostě všechno funguje tak jak jsem čekal.

Poldas
Poldas napsal 19.06.12 v 20:26

cat-nikita
cat-nikita napsal 21.01.12 v 18:32

Někdo dělá reklamu na cigára, někdo na hadry
Pěknou jí máš

Aliante
Aliante napsal 26.08.10 v 10:16

Ahoj rezetko. Díky moc, taky se mi líbí. Prodávat jí někdy určitě budu, ale asi to bude až za dlouho, protože pořád jezdí mnohem líp než já. A než se dostanu na hranici jejích možností, tak nemá cenu kupovat něco lepšího.
OK. Vyškrtávám si tě ze seznamu potenciálních kupců. Ale myslím, že bys jí v pohodě zvládla. Není to o tolik jiný, než Zed.

rezetka
rezetka napsal 04.08.10 v 09:01

Konečně vidít tvojí novou lásku Je vážně krásná! Ale jestli ji budeš někdy prodávat, se mnou nepočítej, na tohle si netroufám

Aliante
Aliante napsal 24.07.10 v 20:25

Moc díky za pozitivní reakce a bodování.