Suzuki VZ 800 Marauder (1998)

Vlastník Mirinn
Vloženo 7.7.2010
Aktualizováno 18.7.2012

Po dvou měsících ježdění na Suzuki Savage 650 jsem si pořídil Suzuki Marauder 800 a zatím se mi jeví jako dobrá volba.Je to moje druhá motorka.

Motorka je dovezená z Německa a kromě výměny náplní a svíček se s ní nic nemuselo dělat.Podle tachometru by měla mít najeto 22tis.,což podle stavu asi odpovídá.Vypadá jak nová.
Pokud se krmí 100 oktanovým benzínem,tak je to celkem svižná motorka na svůj obsah.
Je celkem dobře ovladatelná,jen musím potvrdit,že při rychlijších průjezdech zatáčkama,se vlní jak had,ale dá se na to zvyknout.
Na rovných cestách se s ní dá celkem frčet,ale horší je to jak se vyjede po zimě na cesty co připomínají tankodrom.To mi připadá jako bych krotil divokého oře,který mě chce vyhodit ze sedla Mimochodem to sedlo je celkem nevhodné na delší cesty,protože cca po 100km jsem nevěděl jak si už sednout a pěkně mě bolela zadnice

Jedinou úpravu co jsem udělal,bylo vytažení poslední přepážky z výfuku,protože zvuk vysavače nebyl to pravé.
Od června 2011 mi už neříká pane

alpiniště
alpiniště napsal 08.11.11 v 20:11

moc pekná súza fakt pěkná 10 bodů at jezdí jak divá

P.Cabi
P.Cabi napsal 19.03.11 v 14:00

Krásný foto i moto jen sem zvyklej s nohama podsebe, nebo mírně dozadu a na té tvojí, tam hledám stupačky marně
Víš o čem mluvím Miro

Mefisto666
Mefisto666 napsal 09.01.11 v 16:46

Paráda 10b. Jen tak dále.

Křesťan
Křesťan napsal 02.01.11 v 21:58

Tak tahle mi téměř vzala dech..nádhera!

hekr
hekr napsal 02.12.10 v 19:07

Parádní kus tá tvoje maška.Jinak dík za koment .