Husaberg FE 650 (2001)

Vlastník RRaaddeekk
Vloženo 6.7.2010
Aktualizováno 23.4.2011

Jako supermoto hóóódně dobrý!!! Jako enduro móóóc silný!!!

Znalci odsuzovaný a "nekvalitní stroj"! Pravda je, že to má pár nevychytaných much asi nejvíc odcházející zapalování a špatné startování, údajně tomu praskají ojnice a rámy. Moje moto je po GO motoru a výměně zapalování za spolehlivější a 4krát levnější než originál. Ojnice drží, rám nepraská a hlavně to startuje na první šlápnutí (teda pokut to neuchlastnu, to je pak zatrest:D) Jinak pro mě super stroj, jediné velké mínus jsem já! Po pár minutách mám ruce jak orangutan!!!

fe650
fe650 napsal 02.09.10 v 09:23

Zápalko vydrží hodně- vylívám z něj imrvére vodu, ale origo indukční cívka je na hovno, stojí kolem 20tis a nic nevydrží

xfany
xfany napsal 30.08.10 v 19:43

zapalko se musi kontrolovat! Cistit, 20ml oleje a je klid

Domes44
Domes44 napsal 07.07.10 v 21:22

Peeeknej krasavec konecne vim scim budu zavodit ne sranda o vikendu stym pocitam konecne bude naka eksn nez jezdit porad sam

RRaaddeekk
RRaaddeekk napsal 07.07.10 v 07:30

protože je to ostrá bezstartérová verze:)stejnak tyhle ročníky na startéry moc nechytají ale na kliku bez problému no do medlova nevím ale o vikendu jedem s pár lidma na drtič u Bílé lhoty mrkni sem
Čus

Navrc.WR-F
Navrc.WR-F napsal 06.07.10 v 21:35

pěknej stroj Jakto že tam nemáš startér?
Až přiště pojedeš na Medlovskou trať tak dej vědět. Hrozně rád bych to omrknul a viděl jak na tom litáš

Čest a ať ti to dál lítá bez poruch