renocar_unor

Vlastník grovestreet
Vloženo 30.6.2010
Aktualizováno 16.9.2010

Vloženo: 28.07.2010, Uskutečněno: 28.07.2010, Zhlédnuto: 39x

Tak sem se byl projet, cíl jedna pěkná polní-lesní cesta.
Bohužel na rovince po poli, sem v dálce viděl stát auto a nějakýho dědulu, řikal jsem si nějakej houbař tak jsem klidným tempem a slušně jel pořád rovně.. Dědek vynervovanej vytahnul mobil a holí na mě mával at to otočim :) To jsou hold ty lidi co sledují TV Nova a mají nás za tyrany přírody, ať si jde radši mávat do mexickýho zálivu na vrtný plošiny :)

Tak jsem jel na naší trať kde jsem se pěkně vyblbnul a zase o něco víc seznámil s YZ :) Počasí moc krásný

• Udržba_2

Bál sem se, že to nestihne dorazit do víkendu, ale naštěstí dorazilo. Objednal jsem nový převodový olej, a pro jistotu novou svíčku, když už jsem v tom utrácení :))

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 09.07.2010
    Uskutečněno: 09.07.2010
  • Udržba

Venku je hnusně, tak sem se vrhnul udělat motorce dobře. Sundal jsem řetěz, pěkně vyčistil a použil nový sprej od motorexu, dřív jsem používal Motul, a můžu říct že Motorex má vyší cenu oprávněne, podle mě. Dál sem su

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 06.07.2010
    Uskutečněno: 06.07.2010
  • Montáž kamery

Dnes mi přišla zde dost známá mini kamerka na motorku MINI DV. Montáž k helmě mi přišla docela nepraktická, hlavně se mi to nechtělo lepit izolačkou která byla jediná po ruce :) Tak sem kamerku umístil na přední tabulk

Vloženo: 03.07.2010
    Uskutečněno: 03.07.2010