Suzuki DR-Z400E (2007)

Vlastník badboy46
Vloženo 24.6.2010
Aktualizováno 24.6.2010

Takže som sa rozhodol že skúsim offroad čo to povie :D tak som kupil drziacik spolahlivy DRZ 400 E :)

Takže zatiaľ 600km a len 2 držkopády :D , ide pekne až mam niekedy pocit načo mi je 400ka 250ka by mi max stačila s mojou vahoou 65kg :D toto len stale hrabe a hrabe ci mam 4 ku alebo 5ku :D ked dam plny , inak je moto uplne na paradu ovladatelna ,poodpusta aj chyby si myslim oproti inym ostrejsim enduram ,len mi trošku vadi váha ked mi padne dole rajdami tak mam ju sam problem dvihnúť ale to sa časom podá :) inak max spokojnost a spotreba 5l čomu stale nemožem uveriť a to som uz 2x meral podla trip pocitadla takmer presne 100km a vzdy som dolial necelych 5l takze so spotrebou max spokojny, kamosi na DRZtach aj o 2l viac pri rovnakej jazde a to si fakt nemyslim ze by som jazdil na spotrebu to urcite nie . kupl som ju po 50rocnom chlapikovi ktory sa u nu zjavne staral :) aspon tak ako ja teraz dufam ale myslim ze uz aaspon ta spotreba o tom vypoveda ze motorka dostavala co mala :)

RadoTP napsal 28.06.10 v 10:48

tak to ti tam určitě chybí ta ucpávka. Mně tedy přijde, že i s výfukem z Ska je to stále nějaké hlučné... ale tišší už to asi udělat nepůjde.

badboy46
badboy46 napsal 28.06.10 v 09:47

neviem ci tam neico bolo som druhy majitel :D ale ten zvuk je oproti inym a to vyrazne iny a ked to zacne obcas postrelovat pri ubrati parada :D

RadoTP napsal 28.06.10 v 00:49

A nechal si tam tu ucpávku, co tam původně byla?

badboy46
badboy46 napsal 27.06.10 v 22:59

nejak vic? veeelmi veeelmi viac , E vyfuk S vyfuk to je 100 a 1 fakt :) bracha co jazdi za mnou na ktm svoju motorku malokedy pocuje :D a ked nahravame videa a kameru ma on tak aj tam je pocut viac moju :D

RadoTP napsal 26.06.10 v 10:00

On nějak více řve? Já ho ani nezkoušel, rovnou jsem tam dal koncovku z DRZ400S