BMW K 1200 R (2010)

Vlastník Janýr
Vloženo 23.6.2010
Aktualizováno 5.9.2015

Prodej letos v lednu 2010 v BMW Tempus Bratislava nová 0 km (výroba 07/2007) . Moje koupě z druhé ruky 05/2010 najeto 3500km . Zatím bez úprav investic. Možná po záruce výfuk a filtr.

První dojmy - Po zkušební jízdě bylo rozhodnuto. Její ovladatelnost ,přesnost a poslušnost do zatáček s možností měnit tlumení za jízdy mě uchvátily. Musím podepsat rčení uživatelů , že kdo zkusil tento motocykl jenom těžko najde konkurenta ve své kategorii.

Motorku bych doporučil pro - Pro zkušenější.

Doplňky na motorce - Výfuk Sharon

Po 7 letech (33000km ) na CB 600 Hornet jsem začal přemýšlet o změněně . O BMW K1200R jsem věděl již od roku 2005 . Začal jsem číst vše co se této motorky týkalo. Nejvíce mě zaujal podvozek ESA , který nabízí tři motocykly v jednom (sport - cesťák - choper) . Po zkušební jízdě bylo rozhodnuto. Její ovladatelnost ,přesnost a poslušnost do zatáček s možností měnit tlumení za jízdy mě uchvátily.
Zatím jsem ji vyzkoušel po městě, okreskách a v Rakouských Alpách na suchu i na vodě. Duální brzdy ABS jsou velmi spolehlivé dokáží pokrýt chybu jezdce a vyhřívané rukojeti v dnešním počasí téměř nevypínám.

4.8.2010
Schoval jsem reznoucí svody . Líbí se mi provedení K1200R PoverCup kde klín pod motorem zakrývá spodní část motoru . Myslím , že je škoda nedávat na takový stroj nerezové svody v základním provedení.

05/2015
Splnil jsem dětský sen. Z dob kdy jsme si na jízdním kole dávali přeložené víčko od pribiňáku do zadního torpéda tak, aby to brnkalo o dráty a prdělo jako motorka Konečně pořádný hluboký zvuk z výfuku Sharon.

Soichiro
Soichiro napsal 15.02.19 v 20:26

Soichiro
Soichiro napsal 15.02.19 v 20:25 10b.

reno.f
reno.f napsal 12.02.12 v 15:26

Tak to fakt čumím a tiše závidím, ten klín je luxusní

mates156
mates156 napsal 04.02.12 v 20:24

Pěkná motorka a s tim klínem bomba velice dobrá práce ten klín

Sete
Sete napsal 08.09.11 v 10:38

Ten klín jsi spáchal fak pěkně