BMW R 1150 GS (2001)

Vlastník jetam
Vloženo 22.6.2010
Aktualizováno 20.4.2014

Vloženo: 17.09.2012, Uskutečněno: 31.07.2012, Stav tachometru: 96500 km, Zhlédnuto: 55x

Najednou mi vytekl zadní tlumič tak sem se konečně dokopal k repasi a koupi nových pružin, taky na to měla nárok v 96 000km
Koupil sem progresivní pružiny Hyperpro a tlumiče nechal zrepasovat u pana Procházky v Čerčanech (prochymoto) moc šikovnej pán.
Cena i s pružinama byla kolem 11 000,- což není moc , když vemu v potaz, že tlumiče byli nerozebiratelné. Po úpravě se dají repasovat snadno.
Je to neuvěřitelný rozdíl jak ted tlumiče fungujou, ještě by to asi chtělo nové pružiny a olej do předních vidlic, ale to počká :)

• Trošku tuningu :)

Jelikož mám míň času na ježdění o to víc mám času na nakupování kravin Vyměnil jsem přední plexi kryt světla za mřížku, 1. to líp vypadá , ale hlavně 2. se mi přestalo přední světlo odrážet do plexi což mě pří jízd

Vloženo: 15.08.2015
    Uskutečněno: 15.08.2015
  • Nové kufry a pár doplnku

O hliníkáčích jsem přemýšlel už nějakej pátek. Jelikož tehle rok plánuju Kosovo a šotoliny v Rakousku a možná nějakou albánii bylo na čase vyměnit plastáky co by asi nepřežili až to někde zahodim mimo silnici. Přemýšl

Vloženo: 20.04.2014
    Uskutečněno: 20.04.2014
  • Údržba

Tak sem po zimě dopřál motorce další preventivní údržbu. Krom oleje a seřízení motoru sem si nechal vyčistit startér a zrepasovat altík. Startér se vyčistil a vyměnilo se ložisko, to samé se vlastně udělalo u altíku,

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 30.03.2014