BMW R 1200 S (2010)

Vlastník Richard_R1200S
Vloženo 21.6.2010
Aktualizováno 11.7.2021

Sportovni, elegantni, exoticka, je s ni hrozne moc zabavy ;) Superbike pro gentlemany

Motorka koupena od pri-motocentrum (Kamenný Most)

První dojmy - Adrenalin, adrenalin, adrenalin!!! Vzruseni, jak se patri. :-) Znate ten pocit vystraseni, respektu a nadseni zaroven. :-) Opatrne zajeta, postupne jsem si na ni zvykal.

Motorku bych doporučil pro - Motorka je pro vyzrale jezce, kteri jsou fascinovani technologii, ktera je na stroji pouzita. Bezny smrtelnik dokaze jeji vykon vyuzit, pro vyssi jezce dostatek mista. Hodne univerzalni a nezničitelný stroj na kazdou prilezitost: na okruh, na vyjizdku za mesto i na delsi cestovani. Myslim, ze kvality tohoto stroje oceni jezci, az kdyz se svezou.

Doplňky na motorce - ABS, vyhrivane rukojeti, kufry, tank bag, alarm, Akrapovič výfuk, SportRad a 190 mm pneu

Pro me je to nejlepsi stroj na svete :) Koupená v ČR, servisuji v Nemecku v Regensburgu.

Zkouseli jsme s jinyma matorkarema brzdy s ABS a bez ABS, na suchu je brzdi vzdalenost vyrazne kratsi s ABS oproti jinym motorkam, pokud ovsem nejsi Rossi ;) ABS me nenapadne vypnout ani omylem!

Podvozek fantasticky, vyborne utlumeny, brzdy prijemne davkovatelne a motor ma dve tvare: do 5000 otacek je pohoda, pak je to smrst :)

Myslim, ze se da jen tezko najit tak univerzali stroj, jako je R1200S. Muzete s ni v pohode jezdit po meste, na okruhu je to selma a da se s ni i cestovat na delsi trasy. Urcite najdete lepsi stoj do mesta, jiny lespi stoj na okruh i dalsi lepsi stroj na cestovani, ale takovou vyvazenou kombinaci "tri v jednom" nenajdete. Nechapu, proc se prestal vyrabet... Mit prece moznost obcas nekoho svizt je dulezita.

R1200S pouta takovou pozornost, at prijedu kamkoli. To by jste neverili, kolik "fanousku" na krizovatkach mi mava :))

K BMW R1200S mam originalni tankvak a dva krat bocni Sport Koffer. Krasne se do toho dva lidi pobali na tyden, deset dni.

Jsem s R1200S moc spokojeny. Pro zvladnuti jejiho potencialu neni nutna kontrola trakce, ABS je hodne uzitecne, je lehka, ale nepada do zakruty prudce. Navic pohodli kolen a zapesti je super.

Instaloval jsem Akrapovice, vyndal dB killery, fantastický zvuk!!!

Nezničitelný stroj! Tyhle motory mají běžně za sebou i víc jak 100.000 km bez jakýchkoliv závad. Do teď jediná závada: vypálená žárovka blinkru. ))

Vencl1
Vencl1 napsal 09.03.21 v 21:10 9b.

To je můj sen

lukis28
lukis28 napsal 21.09.14 v 13:21 10b.

Moje rec. Nejlepsi stroj jaky znam.

lukis28
lukis28 napsal 23.07.14 v 10:19

zdravím, sedlám stejný stroj druhým rokem a nemám slov.

Mark09
Mark09 napsal 15.06.11 v 17:27

VlastíkPlamínek
VlastíkPlamínek napsal 01.04.11 v 07:51

20/3/2011 BMW 1200GS nejvýkonější vzduchem chlazený dvouválec na světě - to tě zklamu ale není to pravda ;) pohledej na internetu malá nápověda, je to 4ventil, vzducháč, dvouválec a má suchou spojku, rozvod řemenem ;)