renocar_unor

Kawasaki ZX-6R Ninja (2004)

Vlastník Milunka
Vloženo 18.6.2010
Aktualizováno 1.6.2014

Prodaná, končím s ježděním, ale byla moc dobrá.

První dojmy - Skvělá, rychlá, lehká.

Můj sen se stal skutečností 16.5.2010. Měla jsem ji vyhlídlou na netu, tak jsem se za ní vydala do Jesenice u Prahy. Po vyjádření mého motokolegy byla moje
Opět zalíbení na první pohled a láska na první svezení. Může se člověk zamilovat do "stroje"? Může nó .
Tak dokonalý požitek z jízdy mi nepřipraví každá motorka. Měla jsem tu čest jet některé stroje:
Dandyna 125 07
CBRF600 00
CBR 1000RR 06
VTR 1000F Firestorm 98
CB 600F Hornet 01
V den koupě byla ještě v origo stavu (měla jen vzducháč Knko)ale pak to začlo . Nejdřív výměna oleje (Castrol power 1GPS 10w-40, teď Motul 5100) a filtru (kn filters, teď obyč Hiflo), výměna brzdové kapaliny (Castrol Mc Brake fluid, teď díky pancéřkám Motul RBF 600), brzdových destiček AP Racing LMP388SF na předek (zadek origo)nyní po roce výměna za přední Ap racing double sinter (naprosto dokonalé!), karbon samolepka na brejle, zelené proužky na ráfky Proobikes a zelený hefty Hariss ZX, karbon polep víčka nádrže Proobikes, tankpad puzzle Green for Ninja, kompletní výfukový systém Akrapovič, race kouřové plexi Puig, karbonové miniblinkry Arrow, bobek, držák výfuku, pancéřové brzdové hadice, rolny Proobikes, tlumič řízení. Časem chci power commander, lamináty, přepákování, jiné páčky.
Koupila jsem ji jako padlou v malé rychlosti na levou stranu.
Do zatáček teď jde opravdu sama, když vysednu, to mě fascinuje snad nejvíc. Už vím co znamená být v zajetí rychlosti
Nyní mám Pirelli Diablo Corsa III předek, zadek Pirelli Diablo Supercorsa 180/60 sc1. Kupuji i předek Supercorsu sc2.
Letos jsem začala s okruhařením. První Sosnová je úspěšně za námi I červencová akce v Mostě s DA fota v deníku
Pořídila jsem stojany Tamoto, super věc.

Míra
Míra napsal 07.06.23 v 14:27

Na příští rok se chystá nová Ninja 636 a vypadá hezky.

Míra
Míra napsal 11.07.14 v 15:15

Třeba se časem k motorkám zase vrátíš.

benz
benz napsal 30.04.14 v 21:57 10b.

moc pekne fotky

rohas
rohas napsal 04.02.14 v 18:34 10b.

Hodně pohody v sedle a vždy šťastný návrat Za mě jasných 10b.

Zdenekkkkk
Zdenekkkkk napsal 31.12.13 v 15:08 10b.

Mooooc vam to holky sekne Za deset.