Cagiva Mito 125 EVO (1994)

Vlastník osman_77
Vloženo 1.6.2010
Aktualizováno 1.6.2010

Tak tohle byla moje první motorka. Rychle jsem z ní přestal mít respekt a pořádně ji točil. Byl jsem s ní spokojený. Podle mě nádherná a ostrá dváca...7-kvalt je 7-kvalt

Ze začátku s ní byly jen starosti. Dnes potkat toho bl_ečka od Brna tak mu asi něco řeknu. Měla by se říkat pravda a né mi nakecat, že jen chce 4-takt a moto jede jak má. Hold z některých už od mala rostou č***i. Problémy jsem vyřešil, koupil zadní pneu, nechal si udělat nové plexi a jezdil. Více jsem nestihl. Ani lak nebo mini blinkry. Bral jsem to jako moto na vyježdění, takže hlavně jezdil. Sice jen nedaleké končiny, ale vyjezdil jsem se na ní pěkně. Motorka jezdila opravdu super, nemizel v ní olej a myslím si, že s benzínem to taky nebylo nejhorší. Pokud tuto motorku chcete koupit, tak se rozejděte se svou/svým klukem/holkou jednak to ve dvou moc nejede a hlavně lituji spolujezdce. Sedátko nic moc, kdyby ho tam neudělali, tak je to hezčí a efekt bude stejný ... Dělám si srandu, pokud o ní uvažujete, tak neváhejte! Určitě bych šel do 7-kvaltu, přece jen se dvoutakty musí vytáčet a ta sedmá rychlost dost pomůže. Kdyby měl někdo nějaké dotazy, klidně se může ozvat

DMC.motobiker
DMC.motobiker napsal 02.06.10 v 21:42

Jo tak mám velké Mito jo?!

No oleje by to mělo žrát tak litr až dva na 50 litrů benzínu ne? Takže bys měl každejch 1000 Km dolejt asi 1 litr oleje a pokud máš nádržku třeba na 3.5 litru oleje, a najedeš ročně tak 10 tisíc Km, tak ročně dolejváš olej tak 3x - 4x ne? To se mi zdá docela dobrý , to majitelé starších Japonských čtyřválů dolejvají olej ještě častěji a navíc u nich by to nemělo žrát vůbec nic! To teda my Ducatisti jsme na tom o dost líp... No nic, ať ti to malé Mito jezdí a já si budu taktéž dále užívat svoje velké Mito! Za 10b už to máš, takže se loučím a přeji pohodovou sezónu, a jak se u nás říká, vždy buď alespoň jedním kolem na zemi!

Jo a stejnak je to malá Ducati!!!

osman_77
osman_77 napsal 02.06.10 v 07:16

Plexi a pneu závada není to jen já chtěl jiné plexi. On tam byl problém s elektrikou,s tou hadičkou od benzínu a podobně . K tomu oleji...po tom co jsem si načetl zde ve foru a podobně, tak jsem se bál, že budu lít olej stejně často jako benzín ale vydržel déle. Jinak díky za hodnocení

PS: To není malá Dukna Dukna je velké Mito

DMC.motobiker
DMC.motobiker napsal 01.06.10 v 21:44

Pěkná moto , malá Dukna , no za 10b...

Jinak zrovna pneu, plexi, a takový věci zrovna za závadu nepovažuju , a říkáš že nežrala olej jo , no to je ale u 2T OilMasteru dost divný ne!?