renocar_unor

Ducati 750 SS (2001)

Vlastník Míšánek750SS
Vloženo 31.5.2010
Aktualizováno 31.5.2010

Mým snem byl Monster, ale když jsem tuhle kočku uviděla v jednom bazaru za hodně slušnou cenu, neodolala jsem. Navíc můj přítel má také SS, ale 900, takže představa, jak si to oba přifrčíme na nějaký motosraz na téměř stejných motorkách...

Vlastním ji asi tak dva měsíce, s řidičákem je to o něco lepší, ten už mám rok. Jenže zkušenosti žádný, max 25 kiláku na ČZetě, takže rozhodně se mám co učit. Moje první zkušenost s touhle kráskou byla pěkně z kopečku a bez motoru. Akorát jsme s přítelem malinko nevychytali brždění, kdy jsem cupitala jako děcko na kole a trochu jsme si ustlali co se týče vybavení, zvuk mi zajišťují laděný koncovky, tlumič řízení je pro mě taky velkou výhodou. Akorát původní majitel vybavil motorku záhadnýma blikátkama, později nazvanýma "cikánský tuning", kterým jsem ještě nepřišla na chuť. Asi půjdou do bedny v garáži
Prosím poraďte nejvhodnější kurzy jízdy

Buddy128
Buddy128 napsal 26.01.11 v 08:09

ahoj,moc pěkná motorka. 10b :)

Jawař
Jawař napsal 14.06.10 v 10:44

Nejlepší škola jízd je škola života. Tak to přežijte ve zdraví!

Jarky
Jarky napsal 10.06.10 v 20:38

fakt moc pěkné 10b hodně km bez nehod

t_freedom
t_freedom napsal 09.06.10 v 09:42

...nejsem si úplně jistej jestli je SS750 zrovna nejlepší mašina na začátky. Naučit se dá na všem, ale kapotovanej sporťák a tvrdým podvozkem? Výkon sice není nijak běsnej,ale ...jde spíš o odhad brždění, stopy v zatáčce a akcelerace ...aspoň ti bude pomáhat štíhlá stavba a nízká váha.

Neky
Neky napsal 07.06.10 v 17:05

Super mašinka Přesně tahle Ducatka se mi začla nedávno líbit a koukám po ní víc a víc
Tak přeju super ježdění bez nehod..