Honda CRF 250R (2005)

Vlastník Systemterror
Vloženo 31.5.2010
Aktualizováno 2.10.2010

Honda je honda:) parádní svezení, krásný průběh výkonu a krouťáku již od nízkých otáček - 4t je 4t. Na moje začátky je sice dost silná, ale jak to člověk nepřehání s plynem, tak by to měl zvládnout bez problémů.

Mám ji teprve chvíli, a pomalu se seznamujeme. Ale nedělá mi to problém, po předchozích zkušenostech s proti hondě těžkým a slabým x-motem, je ovládání jedna radost. Jen to jede na mé začátky až moc. Ovšem problémy nastaly az po koupi:( $Špatně startovala za tepla ale i za studena. proste né na první druhý žduch, ale třeba na 10. a na to ja neměl nervy (možná to taky bylo mou blbostí a neumem). Takže mašírovala na servis. Podezíral sem ventily a na seřízení mě upozorňoval předchozí majitel, že bych měl nechat zkontrolovat. Ale ty to nebyly a byl to vyšlehaný píst a válec, ztrácelo to kompresi pod píst. Válec byl už jednou po nikasilu, takže než bych čekal na nikasil , bylo mi nabídnuto mi 300ccm kit (válec plus píst) za skoro stejné peníze jako nový píst a nicasil na 250. Moto je ted ready a je to 3kilo . zajiždím a pak ji dám pořádně na prdel. jen musim opatrně. jak již znám ze snowboardingu, uraz se dá přivodit už při ledajaké píčovině.

Systemterror
Systemterror napsal 07.08.10 v 11:03

čus, dík za body:) ani nevim že se to tu nějak hodnotí)

-Jandys-
-Jandys- napsal 05.08.10 v 23:31

zdarec brácho,no nakopat prdel umí parádně,stačí za to vzít a je na zadním,jen to nepřehnat,posílám 10.b

Systemterror
Systemterror napsal 02.08.10 v 06:43

Zdar, ten kit mi tam dal ten šikovný pán co mi to dával dokupy. Opravuje závodní motorky a tohle měl náhodou doma. chtěl za to 300 euro. tak sem to vzal než čekat na nikasil na starém válci.

Navrc.WR-F
Navrc.WR-F napsal 22.06.10 v 22:58

pěkny Co stál ten 300ccm KIT?

akrap97
akrap97 napsal 31.05.10 v 23:41