Cagiva Mito 125 EVO (1991)

Vlastník Rafy
Vloženo 30.5.2010
Aktualizováno 9.2.2016

Super motorka je moje první. Je otevřená na 17,5 Kw. Takže jede skvěle.

Aprilia RS 125: Negativní recenze na oil master a nespolehlivost motoru

První dojmy - První dojmy byly super už u prodejce, od první chvíle jsem se do ní zamiloval. Zvuk, zátah motoru i vzhled. Hned jsem byl rozhodnut a jel jsem na ní domů. Poté jsem jí dal základní údržbu a jel jsem s kamarády na větší výlet.

Moto mám krátce takže moc zkušeností nemám, ale jsem rád, protože jsem si koupil právě Mito. Jede vážně na dvácu parádně hlavně od těch 6ti tisíc. A požitek z jízdy je super. Zatím si prostě nemám na co stěžovat. Až na to když jsem chytil déšť tak nechtěla jet pořád chcípala.

Nyní mám na ní najeto 7 000km za minulou sezónu co jsem jí koupil nemůžu si na ní stěžovat. Už jsem si na ní zvykl a i řadit na poloautomat jsem se naučil. Za tu dobu co jsem jezdil jsem jen dolíval benzín, olej a promazával řetěz. Snad až na prasklé lanko spojky které jde nahradit ocelovým lankem :) a výměny předních destiček. V zatáčkach sedí pěkně a co se teda toho výkonu týče i ve dvou je to paráda.

Dne 8.8 2011 mi byla odcizena

Rafy
Rafy napsal 31.05.10 v 14:16

Díky a zadek useklý nemá jen tem schází nahodit druhé sedlo držáky na stupačky tam jsou:) A o prázkach až budou penízky tak tam hodim pěknou novou barvu i s plasty...:)

Diegow
Diegow napsal 30.05.10 v 19:45

dej to vsechno do laku a bude krásná (jinak nema nakej useknutej zadek? :--D)

burak
burak napsal 30.05.10 v 19:38

Nic proti ale je to strašný . Dej to nějak do kupy. Jinak přeju plno spokojených kilometrů