Suzuki GSX 750 (1998)

Vlastník Prim
Vloženo 29.5.2010
Aktualizováno 30.6.2013

Vloženo: 22.06.2010, Uskutečněno: 22.06.2010, Zhlédnuto: 3x

Tak me nejake zakomplexovane hovadko poctilo ve spolecnych garazich svoji pritomnosti... vysledkem jsou pretrhane vzduchove a palivove hadicky. Lidska blbost skutecne nezna mezi, kdyz jenom zavist, nebo nenavist k motorkam/motorkarum muze cloveka dohnat k necemu podobnemu. Provizorni oprava zabrala par minut, ale znechuceni a nejistota, co muze takovyhle jouda prestipat priste vydrzi dlouho.

Labus (11) napsal 23.06.2010 v 20:11

...jo člověk je zakomplexovaná, zhovadilá bytost ... to vím dávno

Haesty (10) napsal 23.06.2010 v 16:55

Vesmír a lidská blbost jsou opravdu nekonečné.S tím prvním si ovšem nejsem tak jistý...

WilliS (0) napsal 23.06.2010 v 14:18

Lidli sou kur.. závistivé a pomstychtivé, u nás zase jeden "soused" obchází klíčkama auta , co parkují na "jeho" vyvoleném místě (nemá rezervé!!!). Jedenkrát jsem jej načapal a řval po něm z okna, pak jsem mu to říkal, dělal blbého... škoda,že jsem jej nevyfotil

PS: vím o dvou vozech co poškodil, ten člověk se mi hnusí

Prim (0) napsal 23.06.2010 v 12:49

Lidi jsou holt zavistivy mrchy, co naplat... ale tak pry na kazdou svini se vari voda, porad se tomu snazim verit, ackoli zkusenosti mluvej jinak

Clovek by si tam i pocihal, ale spat v garazi mesic zbytecne, tak uz bych si asi pripadal trochu nahlavu, navic zenska by to urcite neprijala s kdovijakym nadsenim Uvidime, budu doufat, ze je to ojedinelej pripad, v krajnim pripade uvazuju o nejak zakamuflovane webkamere.

Jarky (1) napsal 22.06.2010 v 23:03

tak to je fakt masakr takovíhle lidi bych malatit ani bych se nestiděl taky mám takhle pokřtěnou motorku ale vod klíču taky to byl nějaken vocas tak snad už se to nebude opakovat .

LUKAS010203 (0) napsal 22.06.2010 v 22:35

Ahoj. To je fakt k nasrání. Ten pocit znám. Jo a ještě pro pobavení. Minulej víkend mi nějakej kretén sundal z Oktávky 2 čepičky na pravý straně auta. Určitě si připadal jako velikej lupič... Zmrd. Já vím, je to kravina, ale tím spíš to nasere, jak jsou lidi mimo. Teď je má někde v šupleti k hovnu. Promiňte ten slovník, ale tohle prostě nemusím. Je mi to líto s tou tvou mašinou a snad bude klid . Aby u ní člověk spal...

Gonzo (60) napsal 22.06.2010 v 22:04

vazne k pobliti

ROSTYK (2) napsal 22.06.2010 v 18:59

Chytit a polámat ruce

istonbike (2) napsal 22.06.2010 v 15:31

Lidé jsou neskutečné hovada,vlastně to bych to boží hovádko urazil ,prostě tohle dokáže jen člověk Tak držím palce ať se už nikdy nic takového neopakuje

jakattara (9) napsal 22.06.2010 v 14:39

Tak to je hnus. Hnuuus fialový. Nejhorší na tom je, že s tím opravdu nic nenaděláš. Přeji klid v garáži a na cestách. CisFis.

enusim2 (21) napsal 22.06.2010 v 11:24

chce se mi blejt fakt hovada.at se jedna o tuning,motorky,auto, garazova vrata- prostě vždy se najde zm.rd tak at te to moc nestoji a vse je v cajku. Pak clovek aby se bal o zdravi az stipne brzdovou hadicku ci neco takoveho

• Prvni servis

Jelikoz nebyla jasne zmapovana historie Iny, dostala prvni servis radsi hned ze zacatku... Prisla mi docela hlucna, i kdyz jsem po cteni vsemoznych for dosel k zaveru, ze je to castecne u tehle starsi damy normalni. Nech

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 15.06.2010