Blata 125 Motard (2009)

Vlastník jirreich
Vloženo 25.5.2010
Aktualizováno 25.5.2010

Blata.Moc pěkná motorka o které jsem si před pár měsíci mohl nechat leda tak zdát a ted ji vlatním.Prostě parááda!!=)

=D zkušenosti s Blatou prozatím žádné nejsou,protože oficiálne budu moct jezdit až na začátku těchto prázdnin.Koupili jsme ji přímo v továrně Blata a i když mi těch 16 ještě není,tak ji mám už proto,že mi ji dali se slevou...Byl to zkušební kousek mněla najetých 11km,tak proto=D...

Jinak jeli jsme pro ni s otcem vlakem do továrny v Blansku a nazpět už rovnou s ní pěkně v klidu,aby se dobře zajela=).Dokonce byli tam tak ochotni,že mi předělaly plasty na červené,které se mi na ní víc líbí.Prostě BOMBA!! Nemůžu se dočkat až na ni usednu sám a budu si moct tam kam se mi bude chtít=D

Možná bych jí vytknul fakt moc nepohodlné madla a brzdy,které po cestě zlobily svým ,,pískánímˇˇTak až na ní budu oficialně jezdit tak toho sem přidám víc,jinak se omlouvám za kvalitu fotek→fotěno mobilem

Aleš-ák
Aleš-ák napsal 01.06.12 v 00:17

Moc hezká,at ti slouží 10b.

Tezetka
Tezetka napsal 02.06.10 v 16:00

Krásnej kousek! Jistá 10 Ať slouží a vždy plnou nádrž

RodneyXV
RodneyXV napsal 01.06.10 v 07:49

Kluci, já vám fandim! Nejenže je to krásný a pravděpodobně i kvalitní stroj, ale... je to Česká mašina!!! Do vlaty bych taky šel hned, jenže dneska už koukám po větších objemech

jirreich
jirreich napsal 28.05.10 v 13:24

roberto.cz:je to určitě možné,byla původně černá jako každy ostatni motard

jirreich
jirreich napsal 28.05.10 v 13:14

Martic: jj díky ,možna toho někdy využiju