Suzuki GSX-R 600 (1997)

Vlastník meerecheck
Vloženo 29.4.2005
Aktualizováno 28.10.2008

:o) Docela svizna a krasna motorka. Sedi v zatackach uplne kralovsky, uz mi zachranila pozadi :) Spotreba 5 - 8l, titanove svody, takze mozna i ponik navic k tem 106 puvodnich. Moto kompletne serizeno (ventily, karbce, rozvodak, novy vzduchovy filtr a ol

Zkušenosti: Chybi mi kroutak dole, pac jezdim porad ve 2. Ale nahore masakr :) Rozhodne se nechova jako 6tka. Podvozek je stabilni, ale pri vyssich otackach postrada tlumic rizeni. Jsou trosku neklidna riditka. Brzdy ? Brzdi a huste :) A vsechno zavisi na dobrej gumach.

Cesty: Par srazu za rok stihnu, ale nej je stejne jezdit s kamosema a pak si jen kecat o vsem moznym.

Byla proste uzasna po 2 roky, ted ridim gsxr 750 2002 :)

meerecheck
meerecheck napsal 21.05.06 v 01:15

2 Sarka Farka : No, vubec :( Co loziska rizeni ? Jsou dost utahla a v poradku ? Jestli jo, vibrace muze zpusobit asi jen motor si myslim. Takze jeho uchyceni, nebo v nejhorsim pripade vada.

Sarka_Farka
Sarka_Farka napsal 10.05.06 v 23:04

ne viskytli se ti visoké vibrace v řidítkách asi tak nad 8000 ot začnou mravenčit a tak 40 kiláků a necejtim ruce.

smazany22377
smazany22377 napsal 23.03.06 v 06:34

ahoj mam uplne to samy muzete mi rict jestli se u ni vyskytuji nejake problemy nebo vady??

meerecheck
meerecheck napsal 14.01.06 v 21:42

2 Karpy : Cus, spotreba solo do 6 na 100 i pri kruty jizde, ve 2 uz vezme i 8. Jinak na dalnici jsem z ni dostal 260 a neco a to dost rychle, pak uz jsem ji pustil, mazec proste. Ve 2 se mi na rovine povedlo 250 a nejaky drobny. Ale jina muze jet hur i lip. Moje ma 78 kW, delali se i 81 kW. Je to dost fajn masina. Pri koupi bacha na prevodovku a motor, preji hodne stesti a jeste vic km bez urazu, cau.

napsal 27.12.05 v 09:21

Čau, přemejšlím o ní taky, jaká je spotřeba a max. rychlost? Dík moc