Harley Davidson FLHTK Electra Glide Ultra Limited (2010)

Vlastník medouz1
Vloženo 22.5.2010
Aktualizováno 6.6.2015

Scarlet Red/ Vivid Black. 103ci. Zatím zajiždím, snad se to letos povede.

První dojmy - ---

nizky teziste, dobre se vodi a ovlada, horsi jsou vracecky, kdy vaha a pomerne dlouhy rozvor dela svy a obcas si clovek musi najizdet jak s nakladakem. take manipulace na miste je pro kulturisty, chce to premyslet, kde zastavit, kde se otocit apod...
\r
no, tak po prvnich 700km...

\r
pozitiva prevazuji, zatah motoru je naprosto dostatecny a i pri zajizdeni je mozno radit 6ku, aniz by byl motor podtoceny

\r
z ceho tecu, je nautral, doufam, ze se to casem usadi a bude se hledat mnohem snaz nez ted. tohle je jednoznacne nejvetsi minus, mate to taky tak?\r
ac jsem si myslel, tak ochrana pred vetrem je takova divna, citim turbulence zpoza helmy, a to jsem zkousel dve velikosti plexi, standardni a druhe mensi, 7inchovy a stejne ten vitr nad 80km/hod je docela neprijemny.\r
Jo, a je to elektromagnet nejen na holky.

Svoboďák
Svoboďák napsal 05.05.13 v 11:43

Taky jsem si pořídil 2006tku Electru a s neutrálen to mám stejný-lovím ho jak kapra v jezeře. Někdy mám problém když podřazuji o několik kvaltů ,aby se vůbec kontrolka rozsvítila i když "tam už je"
No a Větr při 100 vce s malým plexi -hukot,není slyšet rádio,v dešti jsem mokrej. S středním plexi vibrace helmy -turbulence,že mi cvakají zuby,ale je slyšet rádio a v dešti Ok. Tak počítám,že buď plexi s profilem-neoriginál.Nebo nejvyšší plexi-tam mi zase tvrdí,že turbulence pobere spolujezdec ,čož by manželka neskousla ,tak asi budu klepat zuby .Ale to jsou taky zatím jediné negativa .Ten zvuk motoru mě nadchl ,tak,že jsem ji musel mít .

KatteKačka
KatteKačka napsal 21.11.12 v 08:00 10b.

Parádní barva na super motorce . Hodně pohodových km

AlaHD
AlaHD napsal 21.05.12 v 17:00

Krásná barva a super stroj!10 P.S.mě na nové Dyně taky trvalo nějaký čas než se neutrál trochu "vychodil"

ChecoCabron
ChecoCabron napsal 30.01.12 v 18:33

luxus

Maho80
Maho80 napsal 31.01.11 v 12:33

kolik to stojí,kolik jede...a taky kolik to žere a váží...