Suzuki GSX-R 750 (2008)

Vlastník 7111
Vloženo 22.5.2010
Aktualizováno 11.6.2010

Po R1,CBR 1000RR Fireblade,GSX-R 1000 K6,K7 jsem koupil GSX-R 750 a celkem spokojenost

Po Suzuki GSX-R 1000 K6,7 jsem se rozhodl ponížit a jezdit na něčem co se dá použít i v běžném provozu. (Narážíte na vyjížďkách na takové šílené díry na silnici nebo si vybírají pouze mě? ) O koupi rozhodl především vzhled a postupně přicházím na další klady a nedostatky
Plusy: vzhled,lehkost ovládání ,
Nedostatky: posez-váha je hodně na rukách,brzdy nemají ostrý záběr.

Výkon je pro mě dostatečný 139k naměřeno na brzdě. Pokud porovnávám starší 954,nebo R1 je motor vcelku podobný. Jak zrychlením, tak i výkonem. Přepínání palivových map -zbytečnost ,která má význam u litru pokud se snažíte jet ve městě alespoň trochu předpisově ,ale u 750 bez významu.

Opravdu super je lehkost s jakou se tato motorka překlápí v zatáčkách a využitelnost motoru, Projíždět zatáčky pod plynem a ne být neustále pouze na brzdách.

Vcelku zklamání je posez oproti litrové K6,K7,8 . Tam má člověk pocit komfortu,u této motorky na to zapomeňte. Váha je hodně na rukách. Člověk se s tím ,ale musí smířit. Buď tuto motorku chci nebo se musím podívat po jiné. Otázka zda tato motorka má konkurenci ,pokud nevyužiji výkon současných litrů ,ale šestka už nepostačuje. (Ducati 848-...?)

Samostatnou kapitolou jsou brzdy u všech GSX-R podobné. Zabrzdí,ale... Kdo se někdy projel např na Firebladu ví,že jsou i lepší. Další investicí pro mě budou pancéřové hadice a zkusím jiné destičky..

Několik fotek na závěr !

Marty93
Marty93 napsal 09.08.19 v 23:39 10b.

člověk by nevěřil ale když má tohle tak fakt litra už nepotřebuje.. pěkná barevná kombinace

cali.
cali. napsal 24.06.12 v 00:02

opravdu krasnej kousek,nemuzu se vynakoukat velka gratulace

Jacek_18
Jacek_18 napsal 13.05.12 v 08:56

Tak to je hodně velkej mazec sousede .. Božskááááá ..

Findy
Findy napsal 17.11.11 v 18:52

Pěkná motorka, hlavně výfuk

Myšounka
Myšounka napsal 22.09.11 v 15:44

luxus motka znám, a moc ráda na ní vzpomínám