Ducati Monster 600 (2000)

Vlastník hondalus
Vloženo 21.5.2010
Aktualizováno 9.3.2014

Dovezena z Itálie, po prvním majiteli, 2 laďáky Shark, klínek pod motorem, krovka a štítek nad světlem, pancéřové hadice, vymazlená

První dojmy - Po té době, co ji mám je to stále vynikající stroj a zatím mne neomrzela v ničem. Jezdí parádně, je to Ducati a není to úplně jednoduché :-), ale to vše za to opravdu stojí, do budoucna bych šla do silnějšího Monstera. U Ducny už zůstanu.

Moje 3 motorka (Honda XLR 125 a NSR 125R).V moc pěkném zachovelém stavu, mám v plánu nějaké úpravy až budou finance.
Je to moje vysněná motorka, takže jsem nadmíru spokojená.

Nejsem na žádné dlouhé výlety do zahraničí nebo tak, takže mám Monstra hlavně na vyblbnutí po našich okrskách

Moje výbava:
Kombinéza: 4SR rr edition gold
Rukavice: Poledník Race
Boty: Falco
Helma: HJC FG 15 VOL-LEZ
Ledviňák: Dainesse

7.6.2010
Tak máme najeto asi 70 km, vím není to žádnej hit, ale bohužel ještě stále čekám na vydání ŘP.:-/. Takže zatím si nedovolím velké výlety a beru to jen tak po prdelkách. Monstřík jede nádherně, má krásný zátah odspodu až mě to překvapilo, sice jakmile přesáhne 120km/h zdá se mi, že brzo uletím, ale to je asi o zvyku. Jinak pořád se snažím přijít tomu dvouválci na zub, protože zatím mé projíždění zatáček stylem - podřadit - plynule držet plyn a rychle vyjet pořád trénuju, často je to totiž ucukaný, ale prostě to je o tom se s tím naučit, vím to. Chybí mi tam otáčkoměr, to opravdu moc měla bych ho radši než rychloměr. Jízdu si strašně užívám, strašně mi vyhovuje posaz, dobře se mi držejí řidítka a sedlo je krásně pohodlné, i když, co jsem to už pujčila bráchovi, tak zrovna na posaz nadával. Je pravda, že se za ním každý otočí a to mě těší, zítra mi přijdou nové gumy tak bude přezouvačka. Rozhodla jsem se pro poloměkké Pirelli Diablo tak uvidíme. Hned jak dostanu pejpry, tak chystám moooc výletů a určitě i něco nafotím.

Víkend 11.6.-13.6. 2010
Tak po tomto víkendu už máme nalítáno 600km, jezdím každou volnou chvilku a jak se dá. Moto faká bez problémů a zážitek z jízdy je opravdu něco. Konečně mi vydali ŘP, tak mám klid na duši. Jinak o vikendu jsme udělali 2 menší výlety ve dvou partách, moc hezké. S montříkem jsem taky zkoušela, co to nejvíc dá a 180km/h tam bylo jako nic, ale to už jsem musela mírně zalehnout, myslím, že by ještě jel, ale už mi to přišlo zbytečný. Už se těším až přezuju, protože na ty starý gumy co tam mám není moc spoleh. Teď to vypada na počasí na prd, snad se to víkendu vybere, chcem se vypravit do Hořic na TT. Takže konečně budou fotky. Potřebovala bych si zajet do bikersu a koupit lékarnu, kterou teda nevím, kam narvu a chtěla bych nákrčník, tak snad se to v týdnu umoudří a budu si moc udělat výlet.

Tak máme za sebou 1000 km a pořád nás to baví víc a víc...

IronDave
IronDave napsal 18.03.14 v 21:26 10b.

Pěkný koncovky a barvička.

hondalus
hondalus napsal 09.03.14 v 16:28

děkujuuu

burdus
burdus napsal 30.01.14 v 17:21 10b.

moc pěkná italka

DoktorARO
DoktorARO napsal 14.03.13 v 20:22 10b.

pěkný, výfuky na poslední foto trošku šejdrem a ty rifle!!!fuj nebrat :) ale jinak za 10 :)

18yamaha18
18yamaha18 napsal 05.10.12 v 17:49

Veľa šťastných kilometrov, slnečný zbytok sezóny a plnú nádrž