Moto Guzzi Griso 850 (2010)

Vlastník Gonzo
Vloženo 19.5.2010
Aktualizováno 9.8.2016

Ahoj,
dovolte mi, abych se Vám představila. Jmenuji se Vivian a i přes své anglicky znějící jméno jsem se narodila v italském Mandello del Lario.

Jakožto Gonzova milenka mám jediné přání--- aby mě pořádně ojížděl.
Ráda Gonza svádím, takže nosím sexy červený kabátek, který ho vždy dostane do varu. Jsem ráda, že odstranil stupačky pro spolujezdce. Nemusím tak na nikoho žárlit, Gonzo je jen můj! Přiznávám, jsem trochu oprsklá, když si při ubrání plynu pořádně uprdnu. A co teprve, když mi z fifiny vytáhne DB killer. Poté můj exibicionismus propuká naplno. Potřebuji, aby mě držel pevně ve svých rukou a krotil mou vášeň, to se pak naše jízda spojuje v intenzivním a neutuchajícím orgasmu, Jenž později, vytáhnutím klíčku, morfuje v bolestivě svíravou touhu.

kuzmič
kuzmič napsal 11.12.15 v 21:09 10b.

Uff, krásná mašina... slint...

JA-NE
JA-NE napsal 07.10.14 v 16:24 10b.

ozaj pekna a ten vyfuk to je masaker. chlel by som ho pocut...

jaroleks
jaroleks napsal 15.08.14 v 17:41 10b.

Bellissima

Hříbek
Hříbek napsal 12.08.14 v 09:35 10b.

Krásná Vivien úzky řiditka ji daly úplně jinej šmrnc, vypadá fakt luxusně přeju spoustu spokojenejch km a ať dělá pořád jen radost

PS: dík za koment v deníku u mýho bastla sušák na prádlo jako zvedák motorky se jevil jako nejlepší nápad

Kreuz88
Kreuz88 napsal 25.07.14 v 21:29

Krásná mašina, parádně dotažený detaily...jak je nakopnutá..jako nahrbená na předek...fakt moc vkusná úprava a luxusní popis Pán bude asi fajšmekr Odemně máš desítku víc takovejch mašin a bude na světě krásně ,-)